Night Of The Witch - nowy utwór Testament

Newsy
Night Of The Witch - nowy utwór Testament

Do odsłuchu trafił właśnie pierwszy utwór zapowiadający nadchodzący album Testament, który będzie nosić tytuł "Titans Of Creation".

Trzynasty album Testament, zatytułowany "Titans Of Creation", ukaże się 3 kwietnia nakładem wytwórni Nuclear Blast. Następca krążka "Brotherhood Of The Snake" (2016) został wyprodukowany przez muzyków zespołu - Chucka Billy (wokal) i Erica Petersona (gitara) oraz Juana Urteaga z Trident Studio, który odpowiadał za nagranie i pełnił obowiązki inżyniera dźwięku. Miksem i masteringiem zajął się uznany producent i aktualny koncertowy gitarzysta Judas Priest, Andy Sneap. Grupa ponownie współpracowała z twórcą okładki Eliranem Kantorem, który ma również na koncie grafiki dla m.in. Iced Earth, Sodom, Hatebreed, Soulfly i Thy Art Is Murder.

Pierwszą kompozycją zapowiadającą płytę, która właśnie trafiła do odsłuchu, jest "Night Of The Witch", do którego powstał teledysk:

 

Lista utworów:

01. Children Of The Next Level
02. WWII
03. Dream Deceiver
04. Night Of The Witch
05. City Of Angels
06. Ishtars Gate
07. Symptoms
08. False Prophet
09. The Healers
10. Code Of Hammurabi
11. Curse Of Osiris
12. Catacombs

Przypomnijmy, że już w lutym Testament wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 19 lutego, a na scenie wrocławskiej Hali Orbita pojawią się również dwie inne amerykańskie legendy thrash metalu - Exodus i Death Angel.

Zdjęcie: Stephanie Cabral