Testament, Exodus i Death Angel w Polsce!

Koncerty
2019-07-30
Testament, Exodus i Death Angel w Polsce!

Pionierzy thrash metalu z Testament ruszą w przyszłym roku w europejską trasę koncertową 'The Bay Strikes Back' razem z grupami Exodus i Death Angel. Zespoły wystąpią w naszym kraju 19 lutego 2020, we wrocławskiej Hali Orbita.

Gdyby zamiast thrashowego Big 4 stworzyć Big 8, z całą pewnością w tej ósemce musiałyby znaleźć się wszystkie trzy formacje reprezentujące korzenny thrash rodem z Bay Area. Założony w 1986 roku Testament (wcześniej przez trzy lata działający jako Legacy) od ponad 30 lat dowodzony jest przez wokalistę Chucka Billy'ego oraz gitarzystę Erica Petersona. Skład uzupełniają: Alex Skolnick (gitara), Gene Hoglan (perkusja) i Steve DiGiorgio (bas). Dyskografię Testament zamyka album "Brotherhood of the Snake" z 2016 roku. Jeszcze dłużej na scenie funkcjonuje Exodus, który powstał w 1980 roku w San Francisco. W składzie zespołu zobaczymy nareszcie Gary'ego Holta, który przez osiem ostatnich lat występował w szeregach Slayer. Stawkę uzupełni założony w 1982 roku Death Angel. Grupa ma na koncie świeży album "Humanicide", który ukazał się 31 maja 2019 nakładem Nuclear Blast.

Mówi Chuck Billy: "Nareszcie się udało! Przez kilka ostatnich lat wszyscy rozmawialiśmy o możliwości wyruszenia we wspólną, morderczą trasę, która zaprezentuje całemu światu thrash z Bay Area. Zaczynamy w Europie. Jestem pewny, że w imieniu wszystkich trzech zespołów mogę powiedzieć, że jesteśmy dumni z naszych korzeni oraz z faktu, że wciąż dostarczamy fanom thrash najwyższej jakości. Bądźcie gotowi na The Bay Strikes Back."

19 luty 2020
Wrocław / Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Bilety: 129 - 159 PLN

Bilety do nabycia: https://sklep.knockoutprod.net/pl/

Organizator: Knock Out Productions

Koncerty

Testament, Exodus, Death Angel - Wrocław