Rotting Christ wraca do Polski na 3 koncerty

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-10-15
Rotting Christ wraca do Polski na 3 koncerty

Po ogromnym sukcesie wrześniowych koncertów w Katowicach i Warszawie legenda helleńskiego metalu - Rotting Christ powraca do Polski.

Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale - Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80' wysyłał pierwsze demówki zespołu i od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania. Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, Ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem. Ciekawostką jest fakt, że krakowski koncert udało nam się połączyć z finałowym koncertem trasy Ravens Of Dispersion over Poland 2021 z udziałem Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration, co czyni z tego sobotniego wieczoru wydarzenie wyjątkowe.

Rotting Christ wraca do Polski na 3 koncerty

Na koncerty zaprasza Black Silesia Productions we współpracy z Ready To Rock oraz Blackened Art (koncert we Wrocławiu). Podczas koncertu w Gdańsku Greków supportować będzie Angrrsth, natomiast podczas koncertu we Wrocławiu - Angrrsth

  • 12.11.2021 - Rotting Christ, Angrrsth, Shodan - A2, Wrocław
  • 13.11.2021 - Rotting Christ, Deus Mortem, Stillborn, Impure Declaration - Studio, Kraków
  • 14.11.2021 - Rotting Christ, Angrrsth, Drizzly Grizzly - B90, Gdańsk

Bilety już w sprzedaży na platformie goout.net

Koncerty

Rotting Christ, Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration - Kraków