Jinjer na jedynym koncercie w Polsce

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-07-31
Jinjer na jedynym koncercie w Polsce

Jinjer zaprezentuje się 20 września 2021 roku w krakowskim Hype Park. U ich boku wystąpi gość specjalny - Humanity’s Last Breath, a w roli supportu zagra grupa Hypno5e.

W Polsce tego zespołu przedstawiać nie trzeba, a i na Zachodzie ukraiński Jinjer jest już marką całkiem znaną. Dość powiedzieć, że materiał na wydany w 2020 roku album koncertowy, kapela zarejestrowała w australijskim Melbourne podczas wyprzedanego występu. Ciekawa muzyka, będąca hybrydą paru stylów oraz przede wszystkim ciężka praca i koncerty niemal w każdej części globu, to główne składniki sukcesu grupy.

 Muzycy ukraińskiej formacji za jej początek uważają rok 2010, kiedy w składzie Jinjer pojawiła się charyzmatyczna wokalistka Tatiana Shmailyuk, która genialnie "zarządza" publiką podczas koncertów. Kolejnym przełomowym wydarzeniem w biografii formacji był kontrakt z austriacką Napalm Records, dzięki któremu płyty Ukraińców stały się łatwiej dostępne na Zachodzie. Trasy koncertowe u boku Arch Enemy, czy Cradle Of Filth wyniosły Jinjer na jeszcze wyższy poziom rozpoznawalności. Polska to stały punkt na mapie koncertowej Jinjer. Od 2016 zespół odwiedza nas w składzie: Tatiana (wokal), Roman Ibramkhalilov (gitary), Eugene Abdukhanov (gitara basowa) i Vladislav Ulasevich (perkusja).

Jinjer. Gdzie kupisz bilety?

Grupa Jinjer zawita na jedyny koncert do Polski 20 września 2021. Zespół zagra w krakowskim Hype Parku. U ich boku wystąpi gość specjalny - Humanity’s Last Breath, a w roli supportu zagra grupa Hypno5e.

Bilety w cenie:

  • miejsca stojące - 109 pln ( w dniu koncertu 129 pln)
  • miejsca siedzące - 130 pln ( w dniu koncertu 150 pln)

Bilety na koncert są dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie). Bilety na miejsca siedzące na www.ebilet.pl

Koncerty

Jinjer - Kraków