Rock-Tips i człowiek, który zagrał ponad 9000 koncertów w 19 lat

Newsy
Rock-Tips i człowiek, który zagrał ponad 9000 koncertów w 19 lat

Rock-Tips - preparat, służący do ochrony skóry palców, zwrócił na siebie uwagę muzyków grających w rewii Cirque du Soleil w Las Vegas.

Po wypróbowaniu i zakupie kilku zestawów, Bruce Rickerd - gitarzysta z Cirque du Soleil, skontaktował się z przedstawicielem Rock-Tips, by kupić ich dużo więcej nie tylko dla siebie ale także dla innych członków zespołu - nie tylko gitarzystów czy muzyków z grupy instrumentów smyczkowych, ale także dla klawiszowców i nawet perkusisty!

Bruce i jego zespół grają więcej koncertów w ciągu roku niż jesteście sobie w stanie wyobrazić, jest on naprawdę ciężko pracującym muzykiem, który zna swoją sztukę i umie rozpoznać dobre narzędzie ułatwiające mu wykonywanie swego zawodu. Możesz dowiedzieć się więcej o nim jak i o rewii po prostu wpisz jego nazwisko w "google". To co najważniejsze to fakt, że Rock-Tips jest nie tylko dla początkujących ale dla profesjonalnych muzyków, jak również to, że nie ma lepszego sposobu, aby to zrozumieć, niż próbować Rock-Tips osobiście. Z dotychczasowych doświadczeń możemy powiedzieć, że wszyscy, którzy wypróbowali Rock-Tips są do niego przekonani!

Oto krótki list jaki Bruce skierował do producenta Rock-Tips:

"Gram 476 koncertów rocznie z Cirque du Soleil. Nie licząc jam session i prób, które gram od 2 do 3 razy w tygodniu z moimi znajomymi muzykami tu, w Las Vegas. Dzięki temu, ze cały czas gram, mam dość mocne opuszki na palcach. Jednak z powodu suchego powietrza tutaj  w Las Vegas, skóra pęka pod paznokciami. Nasz klawiszowiec od lat narzekał na pękanie skóry na palcach. Rock-Tips "zamyka" pęknięcia i chroni skórę, dzięki czemu możemy grać bez bólu tak mocno jak to tylko możliwe! Po zagraniu blisko 9000 występów w czasie ponad 19 lat, nie opuszczając ani jednego show, znam ból palców jednak on nigdy nie spowodował, że musiałem przestać grać ale z Rock-Tips będę mógł po prostu grać bez odczucia żadnego bólu.

Wszystkiego najlepszego!

Bruce"


Przypomnijmy, że Rock-Tips jest specjalnie opracowaną, nietoksyczną substancją służącą do ochrony delikatnych opuszków palców podczas gry na gitarze, basie lub innych instrumentach strunowych. Po nałożeniu na skórę, Rock-Tips tworzy cienką, ochronną powłokę, która jest niezwykle odporna na ścieranie, co pozwala grać dłużej i bez bólu, odbudowuje uszkodzony naskórek, zapobiega powstawaniu pęcherzy. Chroni skórę palców przed nadmierną wilgocią, jak i przed przesuszeniem powodującym pękanie skóry.

Preparat Rock-Tips dostępny jest w w ofercie firmy Music Dealer.