Wzmacniacze Randalla od dziś kupuj taniej!

Newsy
Wzmacniacze Randalla od dziś kupuj taniej!

Może trudno w to uwierzyć, ale od teraz wzmacniacze Randalla są do nabycia w nowych, niższych cenach. Zadbał o to ich dystrybutor - firma Music Info.

Randall to obecnie jeden z najważniejszych na rynku producentów wzmacniaczy i kolumn gitarowych. Założona w 1970 roku przez Dona Randalla firma szybko zyskała sobie sympatię rockowych muzyków a w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku stała się jedną z ulubionych marek gitarzystów z kręgu szeroko pojętego hard rocka i heavy metalu.

Randall zasłynął głównie doskonałym i uważanym do dziś za najlepsze konstrukcjom tranzystorowym i hybrydowym, jednak flagową linią firmy są do dziś wzmacniacze z serii MTS - w pełni lampowe konstrukcje umożliwiające dowolną wymianę modułów preampu, co daje niezrównane możliwości kreowania własnego brzmienia.

Na przestrzeni lat wzmacniaczom Randall zaufali tacy muzycy jak: Chuck Schuldiner (Death), Dimebag Darrel (Pantera), Kurt Cobain (Nirvana), Paul Stanley (KISS), Def Leppard, Arch Enemy, Disturbed oraz wielu innych... Obecnie firma ta współpracuje z takimi artystami jak: Kirk Hammett (Metallica), George Lynch, Scott Ian (Anthrax) oraz Nuno Bettencourt (Extreme, Rihanna).

Ty także możesz dołączyć do artystów firmy Randall! Od teraz wszystkie produkty tej marki są dostępne w nowych, niższych cenach. Koniecznie pytaj więc w sklepach muzycznych o wzmacniacze Randalla.