Randall Ola Englund Satan 50

Newsy
Pozostałe artykuły marki RANDALL
Randall Ola Englund Satan 50

Satan 50 to nowy, 50 watowy wzmacniacz Randalla sygnowany przez gitarzystę The Haunted i Feared, Olę Englunda.

Kiedy firma Randall rozpoczynała współpracę z Olą Englundem nad sygnowanym, 120 watowym wzmacniaczem o nazwie Satan, nikt nie spodziewał się sukcesu, z jakim spotkało się to urządzenie. Nadszedł więc czas na narodziny mniejszego diabelskiego krewniaka - 50 watowego heada Satan 50 ponownie zaprojektowanego przez Mike'a Fortina.

Mówi Ola Englund: "Jeśli jest ktokolwiek, komu mogę całkowicie zaufać w kwestii wzmacniaczy i ich projektowania, jest to Mike Fortin. Grałem na niemal wszystkich obecnych na rynku metalowych wzmacniaczach, ale dopiero ten zaprojektowany przez Mike'a jest jak powrót do domu po latach poszukiwań. Gdy powstał Satan I moje niekończące się poszukiwania przeszły do historii. Jego urządzenia mają całkiem inny charakter i nie da się ich porównać z żadnym innym wzmacniaczem. Mike jest prawdziwym mistrzem tego rzemiosła, a przy okazji świetnym człowiekiem i utalentowanym kucharzem."

Randall Ola Englund Satan 50 to 50 watowy, dwukanałowy wzmacniacz z niezależnymi regulatorami barwy i głośności, boostem o adekwatnej do koncepcji nazwie Kill oraz wspólnymi pokrętłami barwy (Presence, Depth) i Master Volume. Wzmacniacz napędzany jest trzema lampami przedwzmacniacza 12AX7 i dwoma lampami końcówki mocy 6L6. Satan 50 wyposażony jest również w footswitch z przełącznikiem kanałów i kill.

www.musicinfo.pl
http://www.randallamplifiers.com