Carvin w Audiostacji!

Newsy
Pozostałe artykuły marki CARVIN
Carvin w Audiostacji!
Audiostacja została oficjalnym dystrybutorem marki Carvin na terenie Polski.

Historia firmy Carvin sięga roku 1946, kiedy to Lowell Kiesel założył L.C. Kiesel Company w Los Angeles. W 1949 nazwa została zmieniona na Carvin po imionach dwóch najstarszych synów Lowella - Carsona i Gavina.

Na początku firma produkowała przede wszystkim przetworniki i inne akcesoria, wkrótce oferta rozszerzyła się o wzmacniacze, gitary, basy i inny sprzęt.

Obecnie Carvin jest jedną z największych i najbardziej poważanych amerykańskich firm produkujących gitary, basy, wzmacniacze i sprzęt PA.

To co odróżnia Carvina od konkurencji to Custom Shop dostępny dla każdego klienta. Zamawiając gitarę Carvina klient sam może sobie wybrać gatunki drewna oraz opcje dotyczące osprzętu i wykończenia z bardzo szerokiej listy dostępnych wariantów.

{M4_image 0}

Carvin produkuje również znakomite nagłośnienie gitarowe i basowe. W szerokiej ofercie wzmacniaczy lampowych - od metalowego V3 po klasyczną serię Vintage - każdy gitarzysta znajdzie coś dla siebie.

W ofercie firmy znajduje się także szeroki wybór nagłośnienia PA, od kompaktowej serii LM do potężnych systemów TRxN.

Carvin jest firmą rodzinną, prowadzoną do dziś dzień pory przez rodzinę Kieselów. Jak mówią właściciele, celem do którego nieustannie dąży firma jest dostarczanie najwyższej klasy produktów po cenach nieosiągalnych dla konkurencji. Jakość jest stawiana zawsze na pierwszym miejscu. Z tego powodu, w odróżnieniu od innych znanych amerykańskich producentów sprzętu muzycznego, Carvin wytwarza wszystkie swoje produkty we własnej fabryce w San Diego w USA.

{M4_image 1}

Dzięki dbałości o detale Carvin zyskał wierną rzeszę zwolenników również wśród najbardziej uznanych artystów. Sprzętu tej marki używają między innymi Steve Vai, Allan Holdsworth, Craig Chaquico, Frank Gambale, Tony MacAlpine, Bunny Brunel i wielu innych. Jak zapewnia nas dystrybutor - "w Carvinie nie ma jednak podziału na znanych i nieznanych, lepszych i gorszych. Jeśli kupisz gitarę lub wzmacniacz Carvina, możesz być pewien, że nie będzie się różnić od instrumentów na których grają wymienieni wyżej muzycy".

{M4_image 2}

Więcej informacji: www.carvin.com

 

Dystrybutor: Audiostacja s.c.
ul. Nobla 9
03-930 Warszawa
Tel.: (0-22) 616 13 86
Fax: (0-22) 616 13 94
E-mail: info@audiostacja.pl

 

(K. I.)