Hammett: do ćwiczeń!

Newsy
Pozostałe artykuły marki RANDALL
Hammett: do ćwiczeń!
Randall KH15 to najmłodsze dziecko z serii wzmacniaczy sygnowanych przez Kirka Hammetta z zespołu Metallica.

KH15 to małe combo zbudowane z myślą o ćwiczeniu. Mamy tu do dyspozycji 12W mocy - wystarczająco dużo, by efektywnie trenować grę na gitarze, a zarazem wystarczająco mało, by nie denerwować sąsiadów i domowników. Głośnik 6.5" Randall Jaguar bardzo skutecznie spełnia swoje zadanie.

{M4_image 0}

Wzmacniacz ma dwa kanały - czysty i przesterowany - wystrojone według zaleceń i wskazówek samego Hammetta. Kanał czysty posiada jedynie pokrętło VOLUME. Kanał "Overdrive" regulować można za pomocą GAIN i VOLUME. Oba kanały można podbić za pomocą przycisku BOOST. Do korekcji brzmienia służy equalizer składający się z trzech standardowych potencjometrów: BASS, MIDDLE i TREBLE. Głośność całości kontrolować można pokrętłem MASTER.

{M4_image 1}

Przestrzeni w pokoju ćwiczeń doda wbudowany pogłos sprężynowy. Do KH15 podpiąć można również sprzęt audio, więc jeśli będziecie chcieli zagrać na brzmieniu Kirka Hammetta riff z "Master Of Puppets" to wystarczy podpiąć do wzmacniacza CD i rzucić się w wir zabawy. Można oczywiście grać na słuchawkach, żeby nikt poza Wami nie słyszał ewentualnych wpadek.

Niuansem, który z pewnością docenią fani zespołu Metallica, są napisy na panelu przednim, wiernie zdjęte z rękopisu Kirka Hammetta.

Więcej informacji: www.randallamplifiers.com

 

Dystrybutor: MUSIC INFO
WWW: www.music.info.plul. Madalinskiego 11A
30-303 Kraków
Fax: +48 (12) 267 22 24
Tel: +48 (12) 267 24 80
e-mail: poczta@music.info.pl

 

(K. I.)

 

Zobacz więcej - Kirk Hammett opowiada o swoim wzmacniaczu:

 

Zobacz więcej - Paul z GuitarWorld demonstruje head KH: