Push Tone Les Paul

Newsy
Pozostałe artykuły marki GIBSON
Push Tone Les Paul
W nowej gitarze Gibsona wymiana pickupów zajmie Wam mniej czasu niż przeczytanie tego newsa. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji.

Któż z nas nie marzył, aby zmiana przetworników w gitarze była mniej kłopotliwa? Całe to zdejmowanie strun, odkręcanie tuzina śrubek, odlutowywanie, przylutowywanie...

Gibson wprowadził panaceum na problem tego typu modyfikacji. Les Paul Push Tone ma zamontowany specjalny system, pozwalający wypchnąć przystawki z tyłu korpusu, odłączyć kabelki, włożyć nowy, wymarzony pickup i wepchnąć go z powrotem do gitary.

Fabrycznie nowy instrument sprzedawany jest z dwoma zestawami przetworników - Burstbucker Pro oraz P-94 - dzięki czemu możemy już na starcie rozpocząć poszukiwanie ich najciekawszej kombinacji.

W gitarze zamontowano najwyższej jakości komponenty, takie jak złocone 24 karatowym złotem potencjometry Bournsa, blokowane klucze Grovera czy nowo zaprojektowane gniazdo Neutrika, zapobiegające przypadkowemu odłączeniu kabla i jego uszkodzeniu.

Korpus Les Paula Push Tone wykonano oczywiście z mahoniu. Płyta wierzchnia to klon płomienisty klasy AAA, wykończony w jasnym, naturalnym kolorze. Na wyrzeźbionym z jednego kawałka mahoniu gryfie, o zaokrąglonym profilu, naklejono hebanową podstrunnicę z unikalnymi markerami z klonu.

{M4_image 0}

{M4_image 1}

Więcej informacji: www.gibson.com lub www.lauda-audio.pl

Dystrybutor: LAUDA-AUDIO
e-mail: info@lauda-audio.pl
Ul. Leśna 15A/1
81-876 Sopot
TEL : 058-555-0660
FAX : 058-555-0770