Eventide w MusicToolz

Newsy
Pozostałe artykuły marki EVENTIDE
Eventide w MusicToolz
MUSICTOOLZ wprowadza na polski rynek efekty gitarowe znanego producenta cyfrowych procesorów dźwięku.

Założona w 1971 roku firma Eventide to lider wśród producentów cyfrowych procesorów audio do nagrywania, transmisji oraz występów na żywo, jak również cyfrowych systemów komunikacyjnych dla instytucji bezpieczeństwa publicznego. Sztandarowymi urządzeniami Eventide, które rozsławiły tę markę na świecie były Harmonizery (pitch shiftery) H910 i H949. Kolejne serie efektów H3000 i DSP4000 ustanowiły standardy studyjne na wiele lat i do dziś są powszechnie używane. Realizatorzy bowiem już dawno przekonali się, że warto inwestować pieniądze w urządzenia najwyższej klasy, wszechstronne i umożliwiające upgrade'y.

W ofercie MUSICTOOLZ dostępne są obecnie 3 urządzenia Eventide:

TimeFactor - pedał zawierający 10 stereofonicznych lub monofonicznych efektów pogłosowych. Zapewnia dźwięk o studyjnej jakości, sterowanie MIDI, możliwość zaprogramowania do 20 presetów użytkownika. Umożliwia podłączenie pedału ekspresji, pracuje w trybie mono lub stereo.

{M4_image 0}

ModFactor - NOWOŚĆ! - pedał, który łączy w sobie najlepsze efekty modulacyjne zaprojektowane w przeciągu ostatnich 36 lat. Oferuje 25 stereofonicznych lub monofonicznych modulacji, 40 natychmiastowo przełączanych presetów użytkownika, synchronizację poprzez MIDI i Tap Tempo. Pracuje w trybie mono lub stereo.

{M4_image 1}

Eclipse - jedyny procesor efektów w swojej klasie, który oferuje 24-bitową cyfrową konwersję i 96kHz próbkowanie. Zawiera prawie 100 algorytmów działających w architekturze 2 blokow efektów. Dwie konfiguracje routingu pozwalają używać Eclipse jako dwóch niezależnych procesorów efektowych, idealne rozwiązanie dla małego studia.

{M4_image 2}
{M4_image 3}

Wszystkie efekty Eventide posiadają symetryczne wejścia i wyjścia o poziomie instrumentalnym lub liniowym oraz zapewniają na wyjściu sygnał o studyjnej jakości. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego update’u oprogramowania poprzez wbudowany port USB.

Więcej: www.musictoolz.pl lub www.eventide.com

 

Dystrybutor: MusicToolz
ul. Złota 9/4
00-019 Warszawa
tel.: +48 4239096
office@musictoolz.pl