Squier Bullet + Fender Mustang I za 949 zł

Newsy
Squier Bullet + Fender Mustang I za 949 zł

Gorąca wiadomość dla młodych adeptów sztuki gitarowej - tylko we wrześniu, w sklepach partnerskich polskiego dystrybutora marki Fender, będziecie mogli nabyć gitarę Squier Bullet wraz z piecykiem Fender Mustang I za jedyne 949 zł.

Pierwszy dzień roku szkolnego już za Wami. Teraz czas pomyśleć nad zajęciem dodatkowym na jesienne i zimowe wieczory, a kto wie czy i nie na dłużej. Ułatwi to wyjątkowa promocja wrześniowa firmy Aplauz. Tylko teraz można kupić gitarę Squier Bullet razem z najpopularniejszym piecem Fender Mustang I w cenie 949 zł.

Zestawy te znajdziecie w najlepszych sklepach muzycznych w całej Polsce. Czas trwania promocji: 1-30.09.2011 (bądź do wykorzystania zapasów).

Fender Mustang I
Nowatorski wzmacniacz, który z każdego początkującego w mig robi mistrza. 24 presety brzmieniowe, 24 efekty cyfrowe, 20 watów mocy i 8 cali głośnika. Do tego rewolucyjne oprogramowanie Fender Fuse, gniazdo USB do połączenia z komputerem oraz możliwość ściągania nowych brzmień z internetu.

Squier Bullet
Jedyny prawdziwy Stratocaster, który możesz kupić w tak niskiej cenie. Tylko Squier ma opatentowany fenderowski kształt główki i logo Squier by Fender, a do tego klasyczny korpus Strata, mostek tremolo, klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą, 21 progów i przetworniki 3x single lub 2x single + 1x humbucker.

Młodzi gitarzyści - do dzieła! Gitarzysta poleca!

(krn)