Roland Mobile Cube

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROLAND
Roland Mobile Cube
Firma Roland wprowadziła do sprzedaży nowy wzmacniacz: "Mobile Cube". Z pewnością zainteresuje on gitarzystów, którzy potrzebują sprzętu o niewielkich rozmiarach, mobilnego i jednocześnie w pełni funkcjonalnego.
Interesującą pozycją w serii wzmacniaczy "Cube" Rolanda jest model "Mobile Cube".

Nowy "sześcian" bardziej przypomina prostopadłościan, a pasek przyczepiony do górnych krawędzi nie pozostawia złudzeń co do jego przeznaczenia. Ta mała walizeczka może stać się najlepszym kompanem podróżującego gitarzysty ze względu na małą wagę (2,5 kg) oraz wymiary (szer.280; wys.177; głębokość 108 milimetrów).

Zasilanie bateryjne pozwala na 15 godzin nieprzerwanej gry, a ilość wejść umożliwia podłączenie do wzmacniacza dowolnego sprzętu. Na lewej bocznej ściance znajdziemy wejście mikrofonowe (-50dBu), instrumentalne (-10 dBu) i stereo AUX (-10 dBu). Z drugiej strony podłączymy opcjonalnie zasilacz oraz słuchawki.

Potencjometrami na górnym panelu kontrolować możemy głośność oraz efekty. Roland wyposażył bowiem "kostkę" w reverb, delay, chorus, overdrive i distortion. Dwa 10cm głośniki dają moc 5W. Funkcja "Center Cancel" pozwoli na dodatkową zabawę w karaoke.

Więcej informacji na stronie: www.rolandpolska.pl

{M4_image 0}

 

Dystrybutor: Roland Polska Sp. z o.o.
ul. Gibraltarska 4
03-664 Warszawa
Tel/Fax: 0 22 679 44 19
Tel: 0 22 678 95 12