Nowy efekt firmy Vox

Newsy
Pozostałe artykuły marki VOX
Nowy efekt firmy Vox
Vox Satchurator to owoc współpracy firmy VOX z ikoną gitary - Joe Satrianim. Jest to analogowy efekt typu "Distortion", którego brzmienie zostało dopracowane w trakcie ponad rocznych testów i eksperymentów.
Wirtuoz gitary Joe Satriani wykorzystał swoją wiedzę zgromadzoną przez dziesięciolecia pracy w studiu i na scenie, w celu zbudowania optymalnego dla gitarzysty efektu Distortion. Po długim okresie eksperymentów, testów i modyfikacji, w laboratoriach firmy VOX zrodził się "Satchurator".

Efekt umożliwia uzyskanie zarówno nowoczesnego brzmienia typu high-gain, jak i subtelnego, bluesowego Overdrive, w którym słyszalny będzie każdy niuans artykulacji. Zgodnie z zaleceniami Satcha "Satchurator" jest bardzo czuły na regulację sygnału potencjometrem "volume" w gitarze.

Oprócz standardowego przełącznika "on/off", wyposażony został w drugi: "More". Dzięki temu mamy pod nogą niejako dwa efekty. Jego wciśnięcie powoduje dramatyczne zwiększenie sygnału, kiedy w efekcie ustawiony jest niewielki "gain" oraz subtelne podbicie solówek, kiedy "gain" jest maksymalnie rozkręcony. Więcej informacji na stronie www.voxamps.co.uk.

{M4_image 0}

 

Dystrybutor: Mega Music Sp. z o.o.

WWW: www.megamusic.pl
ul. Leśna 15
81-876 Sopot
tel. (0-58) 551 18 82
fax (0-58) 551 18 72
e-mail: biuro@megamusic.pl