Yellow Drive czyli distortion od T-Rex i Guitar Center

Newsy
Pozostałe artykuły marki T-REX
Yellow Drive czyli distortion od T-Rex i Guitar Center

Bardzo ciekawą nowością na rynku gitarowym jest nowy, wyposażony w dwa kanały, stompbox typu distortion zaprojektowany przez T-Rex Engineering we współpracy z amerykańskim sklepem Guitar Center. W trzecim kwartale 2011 roku zaprezentowane zostaną jeszcze 3 inne efekty, będące owocem współpracy tych firm.

Takiej kolaboracji jeszcze nie było - znakomita duńska firma T-Rex, zajmująca się projektowaniem i budową najwyższej jakości efektów gitarowych połączyła siły z serwisem Guitar Center i wspólnie stworzyła nową linię produktów zawierającą 4 zupełnie nowego efekty, zaprojektowane na miarę wymagań użytkowników portalu.

T-Rex Yellow Drive to 2-kanałowy efekt distortion. Każdy z kanałów posiada niezależne regulatory Gain, Tone oraz Level, a całością sterujemy za pomocą dwóch przełączników nożnych odpowiadających odpowiednio, za włączanie efektu oraz zmianę kanałów (A/B).

Całość wygląda naprawdę zgrabnie, podobnie jest również z brzmieniem. Poniżej zapoznacie się z krótką próbką nowego Yellow Drive:

Ze względu na typ projektu, efekty z nowej serii T-Rexa będą dostępny wyłącznie w sieci sklepów Guitar Center (również online).

Jedna kostka, dwa kanały? To wszystko w niewygórowanej cenie i od znakomitego producenta? Jesteśmy na tak!

(krn)