T-Rex Replicator Junior

Newsy
Pozostałe artykuły marki T-REX
T-Rex Replicator Junior

Duńska firma T-Rex zaprezentowała nowy analogowy delay taśmowy T-Rex Replicator Junior - uproszczoną wersję delaya Replicator, który trafił na rynek w 2015 roku.

T-Rex Replicator Junior przeznaczony jest dla tych wszystkich, którym przypadła do gustu koncepcja analogowego delaya taśmowego zaprezentowana w T-Rex Replicator, ale jednocześnie nie potrzebują takiej ilości bajerów, w które wyposażono pierwotną wersję efektu. Junior to wciąż 100% analogowy efekt, który posiada te same podstawowe i najważniejsze funkcje jak jego starszy i większy brat, ale jest znacznie mniejszy i tańszy.

W przeciwieństwie do Replicatora wyposażonego w dwie głowice odtwarzające, Junior posiada jedną oraz odchudzony zestaw regulatorów obejmujących klasyczne Effect Level, Feedback i Time oraz Saturation, przełącznik Kill Dry i przełącznik nożny Tap tempo. Zapewnia to możliwość zastosowania efektu w różnych konfiguracjach i ułatwia dostrojenie urządzenia do pożądanego brzmienia. Regulatory posiadają również możliwość wciśnięcia, co zapobiega przypadkowym poruszeniom gałek ustawień.

Premiera efektu spodziewana jest pod koniec czerwca, a jego cena wyniesie ok 600 EUR.

http://www.t-rex-effects.com
www.musicinfo.pl