BOSS Loop Station World Championship 2

Newsy
BOSS Loop Station World Championship 2

Boss ogłosił drugą edycję konkursu looperów, którego pierwsza odsłona cieszyła się ogromną popularnością. Zapraszamy więc wszystkich do udziału i reprezentowania naszego kraju w światowych mistrzostwach we władaniu looperami Bossa z serii RC.

BOSS Loop Station World Championship 2 adresowany jest do gitarzystów, basistów, beatboxerów, wokalistów, skrzypków, perkusistów, keyboardzistów... słowem wszystkich, którzy za pomocą dowolnego instrumentu czy metody emitują dźwięki i budują z nich utwory za pomocą looperów Bossa z serii RC.

Jest o co walczyć, bowiem zwycięzca pojedzie na finał do Hollywood, gdzie oprócz kalifornijskiego słońca do zdobycia będzie także 3000 dolarów w sprzęcie (za pierwsze miejsce) oraz uczestnictwo w zawodach na Musikmesse 2012, gdzie wygrać będzie można dodatkowe nagrody.

Cóż trzeba zrobić? Po pierwsze, wgrać na YouTube klip o długości do 5 minut. Następnie na stronie www.BossUS.com/LoopStation wypełnić specjalny formularz.

Firma Boss oceniać będzie kreatywność, muzykalność, prezencję oraz umiejętności techniczne. Sześciu najlepszych looperów wybierze się do Los Angeles, aby w tamtejszym Musicians Institute zawalczyć o podium.

www.rolandpolska.pl