Fender i Sennheiser na tegorocznym Open'erze

Newsy
Fender i Sennheiser na tegorocznym Open'erze

Jak w poprzednich latach, zapraszamy na Scenę Jam Session podczas tegorocznego Festiwalu Open'er. W ogromnym namiocie będzie można pograć na gitarach i wzmacniaczach Fender oraz sprawdzić jak spisują się w akcji słuchawki i mikrofony Sennheisera. Jeżeli więc wybieracie się w tym roku na gdyński festiwal odwiedźcie koniecznie namiot firmy Aplauz.

Jeden z największych polskich festiwali - Open'er - odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2011. Gwiazdą będzie sam Prince (czyli jakby nie patrzeć gitarzysta), a towarzyszyć mu będą takie gwiazdy jak Coldplay czy Primus.

Dzięki firmie Aplauz w namiocie zwanym Sceną Jam Session będzie można przetestować różne produkty z logo Fendera. Najnowsze modele tej marki: gitary i basy serii American Special, gitary do ostrego grania serii Blacktop, nietypowe instrumenty Pawn Shop, genialne wzmacniacze Fender, w tym przebój ostatnich miesięcy czyli piecyki cyfrowe Mustang i G-DEC, będą dostępne dla każdego, kto ma lub chciałby mieć do czynienia ze strunami.

Na tych, których bardziej interesują struny głosowe, czekać będą mikrofony Sennheiser: legendarne modele dynamiczne, kultowa seria niedrogich mikrofonów scenicznych evolution, a także nowy studyjny model MK 4. Z kolei ci, którzy nie tworzą muzyki, a wolą jej po prostu słuchać, powinni przetestować słynne słuchawki Sennheiser. Doskonałej jakości słuchawki douszne, nauszne otwarte lub zamknięte, a także najwyższej klasy audiofilskie, są specjalnością tej marki.

To wszystko czeka na miłośników muzyki w namiocie Sceny Jam Session podczas festiwalu Open'er.

Szczegóły koncertu:

Open'er Festival
30.06. - 03.07.2011
lotnisko Gdynia Kosakowo

Więcej informacji, bilety oraz lista artystów występujących na festiwalu dostępne na stronie internetowej www.opener.pl.