Fender Blacktop w ograniczonej ilości w Polsce

Newsy
Fender Blacktop w ograniczonej ilości w Polsce

Nowa linia instrumentów Fendera wyposażona w humbuckery oparte na magnesach AlNiCo znalazła się właśnie w ofercie dystrybutora. Będzie dostępna tylko do wyczerpania zapasów.

Fender Blacktop to klasyczne instrumenty, ale potraktowane nieco mocniejszym setem przystawek. Ich charakterystyczną cechą jest wyposażenie w przetworniki Hot Vintage AlNiCo Humbucker, o mocnym sygnale wyjściowym . Cztery modele z tej linii to wariacje na temat klasycznego Stratocastera, Telecastera, Jaguara i Jazzmastera przeznaczone raczej dla miłośników mocnego grania.

Dostępne modele:

  • Blacktop Stratocaster HH - 2 x Hot Vintage Alnico w "puszce", trzy wersje wykończenia do wyboru (Black, Candy Apple Red, Sonic Blue), z klonową lub palisandrową podstrunnicą
  • Blacktop Telecaster HH - 2 x Hot Vintage Alnico w "puszce", odwrócona płytka z przełącznikiem, trzy wersje wykończenia do wyboru (Black, Candy Apple Red, Silver), z klonową lub palisandrową podstrunnicą
  • Blacktop Jaguar HH - 2 x Hot Vintage Alnico w "puszce", mostek tune-o-matic, dwa wykończenia do wyboru (Black, Silver)
  • Blacktop Jazzmaster HS - 1 x Hot Vintage Alnico w "puszce" 1 x Duncan Designed™ Single-Coil Jazzmaster® Pickup, dwa wykończenia do wyboru (Black, 3-Color Sunburst).


Gitary Fender Blacktop są już dostępne w polskich sklepach muzycznych w cenie 2499zł.

(krn)