Najszybszy gitarzysta świata na nowym Orange OPC

Newsy
Najszybszy gitarzysta świata na nowym Orange OPC

Tiago Della Vega, obecny rekordzista Guinnessa w szybkości gry oraz endorser marki Orange zdecydował się użyć podczas próby bicia rekordu nowego cacka w charakterystycznej, pomarańczowej obudowie.

Już dzisiaj w Las Vegas najszybszy gitarzysta świata podejmie się próby pobicia swojego własnego rekordu ustanowionego w 2008 roku. Wtedy właśnie Tiago wykonał bezbłędnie całą kompozycję Nikolai'a Rimsky'ego Korsakova "Lot trzmiela" w niesamowitym tempie 320 bpm. Tym razem podniósł sobie poprzeczkę do 340 bpm - trzymamy kciuki!

Urządzenie (bo sam nie wiem czy nazywać to jeszcze wzmacniaczem czy już komputerem), którego użyje Della Vega to rewolucyjna propozycja od Orange.

OPC, bo tak nazwali go producenci to unikalne połączenia komputera i zawodowej klasy wzmacniacza z głośnikiem. Jak deklarują wystarczy wpiąć się w gniazdo OPC i nagrywać (zainstalowano w nim profesjonalne programy do nagrywania i obróbki dźwięku).

Tak na prawdę Orange OPC to komputer o bardzo rozbudowanych parametrach: 4GB DDR2 RAM, 500GB dysk twardy, procesor Intela, Windows 7 x64, 8 portów USB2.0, oczywiście Wi-Fi oraz w opcji dla tych, którzy chcieliby używać go również w innych celach kartę graficzną ATI 5670 512MB. Firma Orange słynąca z rewelacyjnych konstrukcji ponoć i w tym urządzeniu zamknęła swoje charakterystyczne brzmienie.

Jednym słowem - cudeńko. Jak tylko pojawią się nagrania z bicia rekordu Guinnessa na tym małym Orange'u damy Wam znać.(krn)