Valve Tester VT1000 od Orange Amplification

Newsy
Pozostałe artykuły marki ORANGE
Valve Tester VT1000 od Orange Amplification

Firma Orange Amplification przedstawiła tester lamp Orange DIVO VT1000, wykorzystujący pionierską technologię do dobierania, testowania i selekcji lamp wzmacniaczy gitarowych.

Kompaktowy i niezwykle prosty w użyciu VT1000 to w pełni zautomatyzowane, cyfrowe urządzenie, które umożliwia szybkie i dokładne wykonanie wielu rodzajów testów lamp. Użytkownik teraz sam może błyskawicznie dopasować do siebie pary lamp o zbliżonych parametrach oraz sprawdzić dokładnie ich kondycję. Orange DIVO VT1000 Valve Tester testuje wszystkie popularne typy lamp montowane w preampach i końcówkach mocy wzmacniaczy gitarowych.

 

W urządzeniu zamontowano jeden 8- oraz dwa 9-pinowe cokoły dla różnych rodzajów lamp. Wystarczy włożyć daną lampę w odpowiednią podstawkę, wybrać jej typ z listy i i wcicnąć przycisk START. Wynik w czytelny sposób jest pokazywany przy pomocy diod LED na panelu głównym. Prostota całej operacji przeczy temu, co zachodzi wewnątrz urządzenia, gdzie nad wszelkimi pomiarami i przełączaniem pomiędzy elektrodami czuwa specjalny system testujący, kontrolowany przez procesor CPU.

 

VT1000 po raz pierwszy otwiera drzwi dla każdego, kto chciałby we własnym zakresie w prosty, wygodny i tani sposób testować lampy wzmacniaczy gitarowych.

 

www.arcadeaudio.com.pl
www.orangeamps.com