Valve Tester VT1000 od Orange Amplification

Newsy
Valve Tester VT1000 od Orange Amplification

Firma Orange Amplification przedstawiła tester lamp Orange DIVO VT1000, wykorzystujący pionierską technologię do dobierania, testowania i selekcji lamp wzmacniaczy gitarowych.

Kompaktowy i niezwykle prosty w użyciu VT1000 to w pełni zautomatyzowane, cyfrowe urządzenie, które umożliwia szybkie i dokładne wykonanie wielu rodzajów testów lamp. Użytkownik teraz sam może błyskawicznie dopasować do siebie pary lamp o zbliżonych parametrach oraz sprawdzić dokładnie ich kondycję. Orange DIVO VT1000 Valve Tester testuje wszystkie popularne typy lamp montowane w preampach i końcówkach mocy wzmacniaczy gitarowych.

 

W urządzeniu zamontowano jeden 8- oraz dwa 9-pinowe cokoły dla różnych rodzajów lamp. Wystarczy włożyć daną lampę w odpowiednią podstawkę, wybrać jej typ z listy i i wcicnąć przycisk START. Wynik w czytelny sposób jest pokazywany przy pomocy diod LED na panelu głównym. Prostota całej operacji przeczy temu, co zachodzi wewnątrz urządzenia, gdzie nad wszelkimi pomiarami i przełączaniem pomiędzy elektrodami czuwa specjalny system testujący, kontrolowany przez procesor CPU.

 

VT1000 po raz pierwszy otwiera drzwi dla każdego, kto chciałby we własnym zakresie w prosty, wygodny i tani sposób testować lampy wzmacniaczy gitarowych.

 

www.arcadeaudio.com.pl
www.orangeamps.com