Nowe wzmacniacze Orange Crush

Newsy
Pozostałe artykuły marki ORANGE
Nowe wzmacniacze Orange Crush

Firma Orange Amplification rozszerza niezwykle popularną serię Crush o trzy nowe modele: comba CR60C i CR120C oraz head CR120H.

Bezkompromisowe konstrukcje prezentują wysokiej jakości brzmienie i wykonanie przy jednocześnie nie wygórowanej cenie. To pierwsze tranzystorowe, profesjonalne wzmacniacze Orange od późnych lat 70. Nowe wzmacniacze wykorzystują najwyższej jakości komponenty i posiadają wykończenie znane z flagowych modeli firmy.


60-watowe combo Orange CR60C oparte jest na pojedynczym głośniku 12" Orange ‘Voice of the World’, stosowanym w większych, lampowych modelach. Większa wersja CR120C oferuje 2-głośnikową konstrukcję i podobnie jak head CR120H dysponuje mocą 120 W.

Przedwzmacniacze oparto na brzmieniu i konstrukcji serii Rockerverb. Wzmacniacze wyposażono w 2 kanały, czysty i przesterowany, przełączane nożnym przełącznikiem. Kanał czysty wykorzystuje 2-stopniowy obwód gainu zapewniając niezwykle ciepłe brzmienie przechodzące w lekki crunch przy rozkręceniu czułości. Kanał przesterowany z 4-stopniowym gainem oferuje znany z lampowych konstrukcji potężny overdrive. Na pokładzie znalazł się naturalnie brzmiący, cyfrowy pogłos z możliwością wyboru rodzaju Spring, Hall i Plate, a także transparentna pętla efektów.

Trzy nowe modele z serii Orange Crush zaprezentowane zostaną na najbliższych targach Musikmesse 2013 i w sprzedaży pojawią się latem tego roku.

www.arcadeaudio.com.pl
www.orangeamps.com