Limitowana reedycja gitary Mayera

Newsy
Limitowana reedycja gitary Mayera

Fender Custom Shop John Mayer BLACK1 to limitowana reprodukcja gitary Mayera, na której powstało wiele z jego hitów. Dostępnych będzie tylko kilkadziesiąt sztuk tego modelu.

W październiku 2004 roku John Mayer odwiedził manufakturę Fendera by stworzyć swojego własnego Stratocastera. Wtedy właśnie powstał pierwszy model "The Black One". Przez te lata z powodzeniem koncertował i nagrywał płyty, które cieszyły się ogromną popularnością. Większość ze swoich hitów John nagrał właśnie na Fenderach.

W tym roku legendarny producent gitar z Arizony posnanowił wyprodukować w bardzo limitowanej serii reprodukcję gitary znakomitego artysty młodego pokolenia. Powstało tylko 86 sztuk limitowanej reedycji gitary Mayera, a do każdej z nich dołączony jest list od artysty, DVD zawierające zarejestrowany proces produkcji oraz oczywiście limitowany, twardy case.

Z racji tak małej serii Fender nie podaje konkretnej ceny, ale na amerykańskich aukcjach można ją kupić za niebagatelną kwotę 16 500 dolarów.

Czy w naszej ojczyźnie znajdzie się aż taki fan Johna Mayera? Oby, bo BLACK1 prezentuje się zjawiskowo, a o brzmieniu Johna nie trzeba nawet wspominać.

Pełna specyfikacja na stronie producenta.