Nowy harmonizer od TC-Helicon

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC-HELICON
Nowy harmonizer od TC-Helicon

TC Helicon VoiceTone Harmony-G XT, bo o nim mowa, to z pewnością najsprytniejszy miniaturowy procesor efektów i harmonizer, który stworzy jednocześnie dwa głosy harmonii i realistyczne duble wokalu w oparciu o grane przez Ciebie akordy na gitarze.

Bez wątpienia TC-Helicon Harmony-G XT stanowi kompletne środowisko dla głosu, oferując efekty najwyższej jakości, harmonię, oraz cechy użytkowe które pozycjonują wyrób w ścisłej czołówce zaawansowanych technologicznie procesorów wokalnych dla gitarzystów.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, nie wymaga wcześniejszego programowania ani rozległej wiedzy muzycznej. Po podłączeniu gitary i mikrofonu wybieramy interesujący nas preset i cieszymy się muzyką. To co urzeka przy pierwszym kontakcie z Harmony-G XT to niesamowity zmysł muzyczny tego urządzenia - kostka "nasłuchuje" głosu i samodzielnie decyduje jakie dźwięki harmonii będą najodpowiedniejsze dla kompozycji.

W Harmony-G XT ulepszono algorytmy harmonii NaturalPlay, zastosowano najwyższej jakości Reverb oraz szeroki wybór nowych stylów z renomowanego VoiceLive 2. Urządzenie oferuje cztery style Overdub, efekt dublowania wokalu zaś przebudowany panel presetów FX oferuje dużo większą wygodę podczas zagłębiania się w różne style muzyczne. Dzięki złączu USB mamy możliwość aktualizacji software`u, a dołączona aplikacja VoiceSupport gwarantuje dostęp do porad i wskazówek oraz tworzenie kopii zapasowych presetów.

Dane techniczne:

- dwugłosowy harmonizer czwartej generacji,
- osobny efekt dublowania wokalu,
- adaptatywne algorytmy kompresji, eq i de-essera,
- 6 fabrycznych kombinacji pogłosu i delaya,
- 10 slotów na programy użytkownika,
- wybór wysokości głosów harmonii, w tym ustawienie Bass,
- studyjnej jakości przedwzmacniacz z zasilaniem phantom,
- efekt generuje harmonię w oparciu o dźwięki gitary i głos użytkownika,
- wejście i wyjście mikrofonowe XLR (mono lub stereo)
- wejście gitarowe i wyjście pozwala na podłączenie gitary do osobnego wzmacniacza,
- wbudowany tuner.

Poniżej krótka prezentacja urządzenia.