Promocja TC Helicon

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC-HELICON
Promocja TC Helicon

Tylko teraz procesor efektów wokalnych TC Helicon VoiceLive 2 dostępny jest w zestawie z mikrofonem MP-75 w promocyjnej cenie 1.799 zł!

TC-Helicon VoiceLive 2 to rewolucyjny podłogowy procesor dla wokalistów oferujący szereg efektów wokalnych, harmonicznych oraz looper, zarówno dla głosu jak i dla gitary.

Funkcja Adaptive Tone, automatycznie dba o odpowiednie ustawienia pokładowego kompresora, korekcji barwy, bramki szumów czy de-essera. VL2 to także szereg bloków efektów, które łatwo można dostosować do potrzeb użytkownika, m.in. doubling, delay, reverb, hard tune (korektor wysokości dźwięku – efekt Cher), transducer (megafon, telefon, radio, distortion), micromod (chorus, flanger), harmonizer, rhythmic, itd.

Intuicyjny looper pozwala na nagranie 30 sekundowej pętli w mono lub 15 sekundowej w stereo, mnożąc ilość odtwarzanych na żywo śladów. 

TC-Helicon MP-75 to mikrofon dynamiczny o super-kardioidalnej charakterystyce, wyposażony w funkcję Mic Control, pozwalającej na znaczne rozszerzenie możliwości procesorów TC-Helicon. Dzięki niej użytkownik może włączyć bądź wyłączyć zaprogramowany wcześniej w procesorze efekt na odległość, czyniąc występ bardziej ekspresyjnym i profesjonalnym w odbiorze.

 

Oferta ważna jest do wyczerpania zestawów promocyjnych, w sklepach muzycznych na terenie kraju.

www.soundtrade.pl
www.tc-helicon.com