Nowy procesor wokalowo-gitarowy TC Helicon VoiceLive 3 Extreme

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC-HELICON
Nowy procesor wokalowo-gitarowy TC Helicon VoiceLive 3 Extreme

Jeśli urządzenia TC-Helicon VoiceLive są punktem wyjścia do studyjnej perfekcji na koncertach, VoiceLive 3 Extreme jest zwieńczeniem tej podróży. Nowy procesor reprezentuje absolutnie najwyższe osiągnięcie technologiczne dla wokalistów - nie ma mowy o zwykłym liftingu!

Dzięki podkładom z playbacku i przełomowej funkcji automatycznego sterowania efektami całkowicie można skupić się na występie - efekty wokalne i barwy gitarowe będą uruchamiać się same. Inspirację wynikającą z dokładnego zaplanowania podkładów muzycznych i zmian efektów w utworach wspaniale zwiększa pokładowy rejestrator audio. Możesz nagrać wszystko, co zagrasz, w doskonałej jakości 24 bity!


Nie mogło zabraknąć znakomitego, wielościeżkowego loopera z intuicyjną obsługą i nieskończoną liczbą nakładek. Możliwość wczytania do 100 podkładów audio z akompaniamentem, import plików w formatach mp3 i WAV, pokładowy sekwencer, interfejs obsługi i wyświetlacz oparty na rozwiązaniach z ICON, kompletny tor wokalny, z procesorem harmonii nowej generacji i cała gama efektów gitarowych TC Electronic, to tylko niektóre funkcje modelu Extreme!Sugerowana cena detaliczna brutto TC Helicon VoiceLive Extreme wynosi 3,550 zł.


www.audiostacja.pl

www.tc-helicon.com