Greg Koch - 28 września - Poznań!

Newsy
Greg Koch - 28 września - Poznań!

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Gregiem Kochem - doskonałym gitarzystą sesyjnym, endorserem i głównym prezenterem firmy Fender.

Greg Koch pojawi się w Poznaniu już w najbliższy wtorek, 28 września, w salonie Music Store (Wielka  21, www.sklepmuzyczny.pl ) na kameralnej konferencji prasowej  i spotkaniu z fanami poświęconym między innymi historii jego współpracy z firmą Fender oraz zaangażowaniu w unikalny projekt Fender Fuse (wzmacniacze Fender G-Dec, Fender Mustang ) .

O 18.30  w znajdującym się w odległości 50 "niepewnych" kroków klubie Johny Rocker  (ul Wielka 9,  www.johnnyrocker.pl ) Greg poprowadzi ponad godzinny warsztat dla wszystkich chętnych.

O 20.30 w tym samym miejscu rozpocznie się Jam Session z udziałem Grega   i wszystkich czy raczej każdego chętnego. Ok. 20.30 Greg wskaże najbardziej charakterystycznego, najciekawszego  uczestnika Jam Session który odbierze naszą nagrodę - nowiutki wzmacniacz Fender G-Dec fiveteen z konfiguracjami Grega i podkładami jego zespołu (plus 90 innych) na pokładzie.

Zapraszamy!