Prezentacja nowych serii basów Sadowsky w Markneukirchen

Newsy
Pozostałe artykuły marki SADOWSKY
Prezentacja nowych serii basów Sadowsky w Markneukirchen

W dniach 16 i 17 grudnia 2019, w showroomie firmy Warwick w niemieckim Markneukirchen odbyła się premierowa prezentacja nowych modeli basów Sadowsky.

Siedzibę firmy w Markneukirchen odwiedzili znani muzycy, przedstawiciele prasy, dziennikarze oraz youtuberzy: Dieter Roesberg (Gitarre & Bass), Lars Horstmann (Gitarre & Bass), Phil McKnight (YouTuber), The Tone King (YouTuber), Jon Bernard Brudner (Bass Player), Christopher George Battye (Bass Guitar Magazine UK), Jon Liebman (For Bass Players Only) oraz Adrien Kah (Bassiste Magazine).

Dieter Roesberg: "Wszystkiego najlepszego dla Hansa-Petera Wilfera z Warwick oraz Rogera Sadowsky’ego. Dwie wielkie firmy połączyły siły, aby marka Sadowsky Basses mogła osiągnąć kolejny etap rozwoju. Od teraz Warwick będzie produkował w Niemczech na licencji Sadowsky i pod czujnym okiem Rogera Sadowsky’ego serię Sadowsky Masterbuilt oraz Metro Series, według wiernej specyfikacji Rogera. Produkcja będzie się odbywać w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów lutnicznych, dysponującym niebywałą kolekcją drewna. Co więcej, dzięki współpracy Rogera oraz ekipy Warwick powstanie seria Metro Express, instrumentów produkowanych w Chinach. Roger może teraz w pełni poświęcić się swoim projektom w Custom Shopie na Manhattanie w Nowym Jorku, a muzycy na całym świecie, dzięki szerokim kontaktom dystrybucyjnym firmy Warwick, ucieszą się mając dostęp do tych słynnych instrumentów. Cóż za wspaniała idea, świetne połączenie oraz niebywała ekipa. To była rewelacyjna premiera nowych serii basów Sadowsky, instrumenty zwalają z nóg. Każda z tych basówek jest wyjątkowa i posiada własną duszę. To wspaniałe."

Od lewej: Florence Wilfer, Marcus Spangler, Roger Sadowsky, Nicolas Wilfer

Phillip McKnight: "Instrumenty Sadowsky, na których grałem dziś w siedzibie Warwick były zaiste inspirujące. Jestem podekscytowany, że moje dwie ulubione marki pracują teraz razem, zapewniając muzykom jeszcze lepszy dostęp do tych fantastycznych instrumentów."

Jon Liebman: "Obie firmy, Sadowsky i Warwick, zawsze dbały o to aby ich instrumenty były nieskazitelnej jakości, a obsługa klienta na jak najwyższym poziomie. Podczas gdy styl instrumentów Warwick i Sadowsky jest różny, to rezultatem nowego partnerstwa jest synergia dająca niebywałe połączenie. Prawdziwymi zwycięzcami, będą tu klienci!"

Adrien Kah: "Spotkanie dwóch legendarnych wizjonerów oraz ich partnerstwo, to coś co zaskoczy i ucieszy wszystkich basistów w 2020 roku."

The Tone King: "To bardzo ekscytująca nowina dla wszystkich. Dzięki dystrybucji Framus & Warwick, muzycy będą mieli jeszcze lepszy dostęp do basów Sadowsky, z atrakcyjną cenowo ofertą. Sadowsky jest zdecydowanie beneficjentem, otwierając się na nowych klientów i umożliwiając im zapoznanie się z marką, która buduje instrumenty od 47 lat. Framus & Warwick natomiast, będzie mógł dodać bardziej tradycyjną linię instrumentów do swojego portfolio. Ukłon w stronę muzycznej społeczności."Duff Battye: "Myślę, że to wspaniałe wydarzenie w świecie basistów. Sadowsky pozostaje producentem z najwyższej półki, jednocześnie udzielając firmie Framus & Warwick licencji, dzięki której oferta dostępna będzie dla wielu muzyków, w przystępnych cenach, zachowując jednocześnie wizję Rogera Sadowsky’ego. Każda z serii tych basów daje niesamowitą radość z grania."

Nowe instrumenty Sadowsky zostaną zaprezentowane również podczas zimowych targów NAMM w Anaheim w Kalifornii, które odbędą się w dniach 16-19 stycznia 2020. Będzie je można zobaczyć oczywiście na stoisku Warwick & Framus nr #4636, gdzie obecny będzie m.in Roger Sadowsky.

https://www.sadowsky.com
www.warwick.de
www.w-distribution.de