Markbass Super Cables

Newsy
Pozostałe artykuły marki MARKBASS
Markbass Super Cables

W ofercie włoskiej firmy Markbass, znanej z produkcji profesjonalnych wzmacniaczy i kolumn basowych, pojawiły się najwyższej klasy przewody instrumentalne i głośnikowe.

Kable Markbass to o wiele więcej niż solidnie wykonane kable premium – MB SUPER SIGNAL są zrobione z najwyższej jakości komponentów i indywidualnie testowane w fabryce marki, sprawdzają się też z każdym instrumentem oraz w każdym gatunku muzycznym. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania na rynku to trafiłeś w dziesiątkę!

Ręcznie lutowane, specjalne zaprojektowane wtyki prezentują topową jakość i wytrzymałość, podobnie jak sama konstrukcja przewodu, a ekranowanie znakomicie zapobiega szumom i zakłóceniom na scenie czy w studio.

Przewody głośnikowe MB SUPER POWER wyposażone są w złącza 1/4 " jumbo jack – ręcznie lutowane w fabryce we Włoszech - oraz wysokiej jakości złącza Neutrik 2 Pole Speakon. Elastyczny kabel głośnikowy jest niezwykle wydajny, również dla wysokich poziomów wyjściowych - to dzięki dużemu przekrojowi przewodów (2x2mm), które są wykonane z najczystszej miedzi.

www.konsbud-audio.pl
www.markbass.it