Orion gra na wzmacniaczach DV Mark!

Newsy
Pozostałe artykuły marki DV MARK
Orion gra na wzmacniaczach DV Mark!

Tomasz "Orion" Wróblewski, gitarzysta i wokalista death-metalowej formacji Vesania oraz basista zespołu Behemoth i Black River, został oficjalnym endorserem sprzętu gitarowego marki DV Mark...

Vesania wydała swój debiutancki album zatytułowany "Firefrost Arcanum" w 2003 roku. Dwa lata później ukazała się kolejna płyta zespołu "God The Lux", a w 2008 roku na rynku pojawiła się trzecia płyta zespołu: "Distractive Killusions". Szczególnie dwa ostatnie albumy, wydane przez znaną wytwórnię Napalm Records, cieszyły się ogromnym powodzeniem i zebrały mnóstwo pozytywnych recenzji w prasie i w branży muzycznej.

"Sercem brzmienia w arsenale sprzętu DV Mark są świetnie przedwzmacniacze oraz wzmacniacze lampowe" - mówi Orion - "Nie jestem w stanie porównać DV Mark Triple 6 do jakiegokolwiek innego wzmacniacza, ponieważ jest on jedyny w swoim rodzaju. To co określa dźwięk w większości wzmacniaczy gitarowych to średnie częstotliwości. We wzmacniaczach DV Mark, brzmienie niskich i wysokich częstotliwości jest zupełnie inne, bardziej ciężkie i żywe, przez co dźwięk jest dynamiczny, potężny i posiada ogromną rezerwę wzmocnienia. Triple 6 jest również bardzo wszechstronny - wszystkie dostępne we wzmacniaczu trzy kanały są znacznie różne od siebie, a sekcja pętli oraz możliwości jej przypisywania zwiąkszają dodatkowo możliwości tego sprzętu. Paczka DV Mark C412 Standard jest dynamiczna i ma transparentne brzmienie, które również bardzo lubię. Praca głośników nie jest przesadzona w jakichkolwiek częstotliwościach i jednocześnie nie jest pozbawiona żadnych detali brzmieniowych."

www.dvmark.it

www.konsbud-audio.pl

Powiązane artykuły