KONKURS: FENDER

Newsy
KONKURS: FENDER

Dziś w szybkim konkursie do wygrania nowy set strun Fender 250R oraz firmowa smycz, a wszystko to przywiezione prosto z Kalifornii, z branżowych targów The NAMM Show 2010

Zgarnij nowe, świeżutkie, fabrycznie zapakowane struny MADE IN USA - Fender 250R (Regular - 10-46) - z kolorowymi końcówkami. Produkt niedostępny jeszcze w Polsce. Bądź pierwszy! Oprócz tego formowa smycz FENDER - MAKE HISTORY, dokładnie taka jakie mieli na sobie pracownicy na ekspozycji FMIC.

 

UWAGA - KONKURS ROZWIĄZANY. Szczęśliwym właścicielem powyższych przedmiotów stał się Bartłomiej z Warszawy. Wiadomość dla pozostałych - wkrótce dogrywka, w której będzie do zdobycia komplet strun plus naszywka "Fender Strings".

Co trzeba zrobić? Wejść na stronę polskiego dystrybutora - www.aplauzaudio.pl/fender - odnaleźć newsa, w którym opisane jest jak zdobyć koszulkę FENDERA i napisać nam w mailu jak to zrobić. Sami bowiem chcielibyśmy taką koszulkę mieć... Struny i smycz marki Fender zdobędzie PIERWSZA OSOBA, która nam w tym pomoże :)

Zasady konkursu:

- odpowiedzi przysyłamy na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl

- w tytule podajemy : "Nowe struny Fendera"

- w treści załączamy swoje dane osobowe (do wiadomości redakcji)

- wyniki podane zostaną jeszcze dziś w treści newsa