Nowe pickupy Bare Knuckle Ragnarok

Newsy
Nowe pickupy Bare Knuckle Ragnarok

Firma Bare Knuckle zaprezentowała nowe pickupy o nazwie Ragnarok zaprojektowane wspólnie z gitarzystą Periphery, Misha Mansoorem.

Humbuckery Ragnarok to wynik współpracy założyciela i właściciela Bare Knuckle, Tima Millsa, producenta Adama ‘Nolly’ Getgooda oraz Mishy Mansoora. Pickupy przeznaczone są przede wszystkim do takich gatunków muzyki, jak progresywny rock i metal, thrash, hardcore, ekstremalny i techniczny metal, ale także klasyczny rock i kard rock. Wyposażone w ceramiczne magnesy Ragnaroki dostępne są w wersji 6, 7 i 8 strunowej, jako humbucker przy mostku, humbucker pod gryfem oraz skalibrowany zestaw mostek-gryf, a także w wersji z dwu lub czterożyłowym przewodem.

Ragnarok dostępny jest w wielu kolorach: czarnym, kremowym, białym, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, różowym, fioletowym, zebra, odwrócona zebra a także w wykończeniu starzonym. Nie zapomniano również o szerokim wyborze osłon: nikiel, chrom, złoto, czarna, szczotkowany nikiel, surowy nikiel, camo, czarny battle worn, przypalany chrom i wersje starzone. Dostępna jest również customowa opcja Carbon Fibre.

Mówi Misha Mansoor: "Ragnarok jest agresywny w sposób, który pasuje do bardzo zbalansowanego charakteru Juggernauta. Chciałem jeszcze raz pracować razem z Timem i Nollym nad stworzeniem pickupów innych niż wszystkie dotychczasowe, tym razem koncentrując się na bardziej gniewnym i skompresowanym obliczu. Ragnarok cechuje się pełnym i bezpośrednim brzmieniem bez spadku dynamiki. Korekcja jest zbalansowana bez utraty pasma low mids na rzecz pasma górnego. Te pickupy łączą najlepsze cechy współczesnych pasywnych i aktywnych przetworników."

https://www.bareknucklepickups.co.uk