Nowa generacja wzmacniaczy Blackstar HT Venue MKII

Newsy
Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
Nowa generacja wzmacniaczy Blackstar HT Venue MKII

Seria Blackstar HT Venue stała się synonimem wszechstronnych wzmacniaczy lampowych wysokiej jakości w średnim segmencie cenowym. Po trzech latach prac rozwojowych i dogłębnej analizie rynku ofertę Blackstara uzupełnia nowa generacja tej popularnej serii, która będzie dostępna od połowy listopada.

Wzmacniacze HT Venue MkII bazują na swoich wielokrotnie nagradzanych poprzednikach i wprowadzają brzmienie HT Venue na zupełnie nowy poziom dzięki doskonałym, wbudowanym funkcjom pożądanym przez wielu gitarzystów. Misja twórców produktów Blackstar była naprawdę prosta: Wziąć najlepsze brzmienia gitarowych wzmacniaczy lampowych, przeprojektować je zgodnie z filozofią brzmienia Blackstar i zapakować w jeden spójny i kreatywny produkt. Przy tych samych mocach wszystkie modele są lżejsze i bardziej kompaktowe od poprzedników.

 

Oto najważniejsze innowacje w produktach serii Blackstar HT Venue MkII:

 

  • Pionierski czysty kanał został całkowicie przeprojektowany i jest teraz bardziej elastyczny niż kiedykolwiek przedtem. Oprócz sterowania tonami wysokimi i basem, dostępny jest również przełącznik do wybierania między trybami Bright i Warm Clean.
  • Brzmienie efektu overdrive jest jeszcze bogatsze i bardziej dynamiczne. Dostępny jest też przełącznik barwy do wybierania między różnymi trybami.
  • Wszystkie tryby oraz pobicie boost można wybierać przy użyciu przełącznika nożnego.
  • Przełączana redukcja mocy zmniejsza moc wzmacniacza do 10% bez strat na brzmieniu.
  • Wyjście audio USB, 4 kanały (dry, przedwzmacniacz i emulowane wyjście stereo)
  • Jeszcze więcej profesjonalnych funkcji: Wzmocnienie na wszystkich kanałach, które można aktywować przełącznikiem nożnym, wyjście XLR DI do nagrywania i nowo opracowany pogłos jakości studyjnej
  • Bardziej rozbudowane funkcje przełączania dzięki opcjonalnemu 5-pozycyjnemu przełącznikowi nożnemu FS-14
W nowej serii dostępne są modele: comba - HT Club 40 MkII, HT Stage 60 112 MkII, HT Stage 60 212 MkII, heady - HT Club 50H MkII, HT Stage 100H MkII oraz kolumny - HT-112 MkII, HT-212 MkII, HT-412A MkII, HT-412B MkII