Randall NB King 100 już w sprzedaży

Newsy
Randall NB King 100 już w sprzedaży

Wraz z listopadową dostawą do oferty krakowskiego dystrybutora - Music Info - trafił wzmacniacz sygnowany przez legendarnego gitarzystę Extreme, Nuno Bettencourta

Jeśli nie jest Wam obcy wspaniały, charakterystyczny ton tego czarodzieja gitary, nowy wzmacniacz Randall NB King 100 dostarczy Wam więcej emocji niż można by opisać słowami. Head NB King 100 jest idealnym połączeniem tradycyjnego designu z nowoczesną technologią. Jest klasycznym dwukanałowcem o mocy 100W z trzema trybami pracy, które można szybko zmieniać przy pomocy footswitcha lub bezpośrednio na przednim panelu.

Kanał Clean Randalla NB King 100 dostarcza blasku i harmonii, a kontrola drive pozwala na jego lekkie przesterowanie. Kanał Overdrive Randalla NB King 100 pozwala uzyskać klasyczne i nowoczesne tony o wysokim poziomie gain'u, a tryb solo dostarcza wystarczającego wzmocnieni do przebicia się przez miks w każdych warunkach.

Elementem przyciągającym uwagę jest podświetlany wskaźnik, dzięki któremu możemy kontrolować poziom wyjścia wzmacniacza. Na panelu tylnym Randalla NB King 100 znajdują się gniazda MIDI IN/THRU, potencjometry ustawień Biasu lamp mocy oraz pętla efektowa.

Jako idealne uzupełnienie headu NB King 100 zaprojektowana została kolumna gitarowa NB412, także sygnowana przez Nuno Bettencourta. Wykonana z litej sklejki brzozowej kolumna wyposażona jest w cztery 12-calowe głośniki Celestion Greenback