Nowe modele Takamine na lato 2017

Newsy
Pozostałe artykuły marki TAKAMINE
Nowe modele Takamine na lato 2017

W związku z targami Summer NAMM 2017 w Nashville, firma Takamine przygotowała kilka nowych akustycznych modeli gitar, które wkrótce pojawią się w ofercie.

CP6SSDC Limited Edition


To model projektowany z myślą o brzmieniu w klimatach americany. CP6SSDC posiada korpus typu dreadnought slope-shouder z wcięciem w wykończeniu Cherry Sunburst. Top korpusu wykonano z litego świerku Adirondack, a tył i boczki z egzotycznego drewna sapele, co zapewnia głębokie brzmienie i wyraźną artykulację. CP6SSDC to również mahoniowy gryf i hebanowa podstrunnica. Gitara może być używana zarówno w studio, jak i na scenie - wtedy przyda się pokładowa elektronika CTP3 CoolTube.

CP5D OAD Limited Edition


To gitara o eleganckim korpusie dreadnought wykonanego ze świerku Adirondack (top) i drewna ovangkol (tył i boki) o dobrych właściwościach tonalnych. Ta kombinacja składa się na dynamiczną gitarę o słodkim i efektownym środkowym paśmie. Pozostałe, klasyczne dodatki to smukły i wygodny, mahoniowy gryf, hebanowa podstrunnica z markerami z kształcie diamentów i binding w kolorze kości słoniowej, a także legendarny układ elektroniczny Takamine CT4B II.

EF360SC TT Thermal Top


To gitara o korpusie cutaway dreadnought, której jednolity świerkowy top poddano działaniu opracowanej przez Takamine technologii Thermal Top polegającej na ogrzaniu drewna w kontrolowanej wysokiej temperaturze w niskotlenowym środowisku. Tył i boki wykonano z palisandru indyjskiego, smukły gryf z mahoniu, a podstrunnicę z palisandru. Zastosowano również elektronikę CT4B II.

EF400SC TT Thermal Top


To pierwsza 12 strunowa gitara w ofercie Takamine zbudowana zgodnie z technologią Thermal Top. Ten model to również kombinacja litego świerku (top), palisandru indyjskiego (tył i boki), mahoniu (gryf) i palisandru (podstrunnica). Choć instrument cechuje się vintage'owym brzmieniem posiada nowoczesne dodatki, w tym elektronikę CT4B II.


http://www.takamine.com
http://emuzyk.pl/