Mesa/Boogie Rosette 300 - profesjonalny wzmacniacz do gitary akustycznej

Newsy
Pozostałe artykuły marki MESA BOOGIE
Mesa/Boogie Rosette 300 - profesjonalny wzmacniacz do gitary akustycznej

Po blisko 50 latach doskonalenia technologii produkcji wzmacniaczy gitarowych inżynierowie z Petalumy podjęli się odpowiedzialnego zadania jakim jest stworzenie idealnego wzmacniacza do gitary akustycznej, czego owocem jest najnowsze combo Mesa/Boogie Rosette 300.

Mesa/Boogie Rosette 300 Two:Eight to najwyższej klasy, 2-kanałowe combo do gitary akustycznej oferujące 300W mocy, wyposażone w dwa customowe głośniki Mesy o średnicy 8 cali. Tradycyjnie już dla amerykańskiej marki, akustyczny wzmacniacz Mesa/Boogie posiada całą listę dodatkowych funkcji, które czynią z tego modelu prawdziwego konia roboczego zarówno w studiu jak i na scenie.

 

Kanał 1 posiada mikrofonowe wejście XLR z zasilaniem phantom oraz gniazdo jack dla klasycznego podłączenia gitary z wbudowanym pickupem. Kanał drugi wyposażony jest w wejście jack dla pasywnych i aktywnych pickupów. Oba kanały posiadają 4-zakresowy semi-parametryczny układ korekcji, wbudowane efekty jak Hall Reverb, Room Reverb i Reverb + Chorus oraz pętlę efektów. Całość uzupełnia wyjście DI z całą paletą opcji, gniazdo słuchawkowe, regulowany system tilt back dla ustawienia obudowy pod kątem oraz limiter, zabezpieczający przed przesterowaniem. Zewnętrzny footswitch pozwala na mutowanie kanałów oraz włączanie wbudowanych efektów.

 

Rosette 300 wyróżnia się bardzo naturalnym, dynamicznym i czystym brzmieniem znakomicie oddającym niuanse akustycznego dźwięku gitary. Poza gitarą combo równie dobrze sprawdzi się z mandoliną, ukulele, skrzypcami, dulcimer, wiolonczelą, kontrabasem i innymi instrumentami akustycznymi. Jak wszystkie wzmacniacze tej firmy również Rosette 300 Two:Eight produkowany jest ręcznie w Petalumie, Kalifornia, z najlepszych dostępnych na rynku elementów.

 

 

www.lauda-audio.pl

www.mesaboogie.com