Mini wzmacniacze AC2 RhythmVOX

Newsy
Pozostałe artykuły marki VOX
Mini wzmacniacze AC2 RhythmVOX

Firma Vox zaprezentowała parę nowych mini wzmacniaczy - AC2 RhythmVOX oraz dedykowany basistom AC2 RhythmVOX Bass.

Miniaturowy wzmacniacz gitarowy AC2 RhythmVOX to nowa odsłona popularnego AC1 RhythmVOX, cechująca się między innymi zwiększeniem mocy z 1 do 2W. AC2 uzbrojono w dwa 8 ohmowe głośniki 3", a jego budowa, charakteryzująca się między innymi dużą dbałością o detale pozwala na chwilę zapomnieć, że mamy do czynienia z miniaturą wzmacniacza.

AC2 RhythmVOX

AC2 RhythmVOX Bass


AC2 RhythmVOX posiada trzy tryby pracy, które umożliwiają wybór między trzema wersjami dźwięku: clean, crunch i lead (w przypadku AC2 RhythmVOX Bass: normal, flat i scoop), które można kontrolować regulatorami Gain, Tone i Volume. Wzmacniacz Posiada 81 programów z rytmami osadzonymi w różnych stylach muzycznych: 8 Beat 1, 8 Beat 2, Accent, 16 Beat, 6/8 Beat, Dance, Heavy, Soft, Metronome - każdy z nich w dziewięciu konfiguracjach. Możliwy wybór tempa to 40 - 240 bpm. AC2 to również pięć efektów gitarowych: Chorus, Delay, Reverb, Chorus + Delay i Chorus + Reverb.

AC2 RhythmVOX wyposażono w gniazdo wejściowe jack, gniazdo AUX IN minijack oraz wyjście słuchawkowe minijack. Sprzęt działa przy pomocy zasilacza, ale jego mobilność zwiększa możliwość zastosowania sześciu baterii alkalicznych albo cynkowo-węglowych, które zapewniają około 20 godzin pracy urządzenia. Waga AC2, bez baterii wynosi 620 gramów, a jego rozmiary to 170 x 70 x 128 mm (S x G x W).

http://www.voxamps.com
http://www.megamusic.pl