Dzień z markami Roland i BOSS w Guitar Center

Newsy
Dzień z markami Roland i BOSS w Guitar Center

Już jutro, 18.05.2017 o godz.18:00 zapraszamy do łódzkiego sklepu Guitar Center na spotkanie z endorserem marek BOSS i Roland, Alexem Hutchingsem. Artysta prezentował będzie najnowsze produkty japońskiego producenta, które potem będzie można wypróbować i porozmawiać o nich z Alexem!

To również niepowtarzalna okazja do konsultacji i szansa wysłuchania tego wszechstronnego i cenionego gitarzysty. Alex Hutchings to znany na całym świecie wybitny gitarzysta, kompozytor i aranżer, a także doskonały metodyk, specjalizujący się w jazzie, fusion, rocku i r’n’b. Hutchings koncertował z wieloma czołowymi muzykami zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i całej Europie oraz Azji Wschodniej. Jako kompozytor i gitarzysta sesyjny współpracował z brytyjskimi stacjami telewizyjnymi (m.in. BBC czy ITV), a także z Jamtrackcentral.com- portalem dla aspirujących gitarzystów. Filmiki na youtube prezentujące jego grę biją rekordy popularności!

 

Alex zaprezentuje m.in. loopery BOSS RC-1, RC-30 oraz RC-300, comba gitarowe BOSS Katana (100/212), Acoustic Singer Pro oraz Roland JC-22, procesor gitarowy BOSS GT-1, efekty i kostki BOSS - jubileuszowy DS-1-4A oraz BD-2W, SD-1W, PW-3, CE-2W, rozbudowany delay DD-500 oraz sterownik ES-8, nowy pedał ekspresji BOSS EV-30 oraz nową kapsułę Tone Capsule dla wzmacniaczy Roland Blues Cube.

 

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Guitar Center, ul. Zbąszyńska 3, Łódź

 

www.guitarcenter.pl

pl.rolandeasteurope.com

pl.boss.info