Fotorelacja - Aplauz na Heinekenie

Newsy
Pozostałe artykuły marki FENDER
Fotorelacja - Aplauz na Heinekenie

Heineken Open'er 2009 już za nami. Przedstawiamy 55 zdjęć z ekspozycji firmy Aplauz, która zabrała na festiwal wzmacniacze i gitary Fendera oraz wybrane produkty Senheisera.

Heineken Open'er Festival to wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. To miejsce wyjątkowe na mapie Polski, w którym króluje najlepsza międzynarodowa oraz polska muzyka i spotykają się jej fani z 30 krajów.

Dzięki firmie Aplauz oprócz słuchania muzyki mogliśmy robić to co lubimy najbardziej - GRAĆ NA GITARACH. W namiocie firmy każdy mógł swobodnie wziąć do ręki między innymi najnowsze gitary Fendera - serię Road Worn oraz limitowaną edycję American Standard z główką w kolorze korpusu. Było głośno i tłoczno. Jak powiedział nam Dystrybutor: "Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Byliśmy na Openerze dla Was, bo to Wy jesteście najważniejsi". Fotorelacja poniżej - być może znajdziecie na jednym ze zdjęć samych siebie!

Firma Aplauz powstała we wrześniu 2003 roku jako nowy projekt osób blisko związanych z największymi firmami działającymi na rynku profesjonalnych rozwiązań audio oraz rynku instrumentów muzycznych. Zaczynała skromnie od okablowania audio i wideo doskonale znanej z rynku teleinformatycznym, amerykańskiej firmy Belden oraz poszukiwanych, wysokojakościowych złącz audio i wideo australijskiej firmy Amphenol. Dziś jej działalność obejmuje wszystkie etapy obsługi profesjonalnego rynku audio i rynku muzycznego: od dystrybucji i sprzedaży poszczególnych produktów po kompleksowe projekty, instalacje, konfigurację, szkolenie i serwis kompletnych rozwiązań: systemów nagłośnieniowych, prezentacyjnych, konferencyjnych, systemów do tłumaczeń, systemów informacyjnych.

Marki w ofercie firmy Aplauz szczególnie interesujące gitarzystów to: Fender, Squier, EVH, Gretsh, Jackson, Senheiser, SWR i Guild. Ostatnio firma rozpoczęła dystrybucję gitar klasycznych Manuela Rodrigueza.