Nowe modele LTD z linii 400

Newsy
Pozostałe artykuły marki LTD
Nowe modele LTD z linii 400

W 2017 roku do oferty firmy ESP trafią cztery nowe modele gitar LTD z linii 400 należące do serii M i H.

Gitary LTD z linii 400 cechują się wysoką jakością komponentów używanych do ich produkcji, eleganckim designem oraz dość przystępną ceną, co sprawiło, że stały się popularne wśród gitarzystów na całym świecie. W 2017 roku do oferty firmy dołączą cztery nowe modele 400.

LTD H-401M

LTD H-401M to gitara o konstrukcji set-thru, która zapewnia szybki i gładki dostęp do najwyższych progów. Wyposażona została w mahoniowy korpus z płytę wierzchnią z tego samego drewna w wykończeniu Natural Satin. Mimo relatywnie niskiej ceny, instrument wyposażono w high-endowy zestaw przetworników Seymour Duncan Custom-5 i Jazz.

LTD M-400

Nowością będą dwa nowe modele: LTD M-400 w wykończeniu Black Satin i LTD M-400M w wykończeniu Natural Satin. Poza mahoniowym korpusem i topem, modele te oferują extra cienki klonowy gryf w kształcie litery U, na który nabito 24 progi extra-jumbo, a także mostek Floyd Rose Special. Obydwie wersje kolorystyczne różnią się przystawkami. W czarnej wykorzystano pickupy EMG 85 i EMG 81, a w M-400M przystawki Seymour Duncan Jazz i Custom-5.

LTD M-403HT

To nowy model z serii M wyposażony w mostek hardtail oraz konfigurację trzech pickupów - dwóch przetworników single-coil STK-4 Seymour Duncan oraz humbucker Seymour Duncan Custom-5 przy mostku. Mahoniowy korpus wieńczy top z klonu płomienistego w wykończeniu Natural Satin.

http://www.espguitars.com/