Roland JC-22 Jazz Chorus

Newsy
Roland JC-22 Jazz Chorus

Do serii wzmacniaczy Jazz Chorus Rolanda dołączył najmniejszy przedstawiciel JC-22, przy kompaktowych wymiarach oferujący to samo, klasyczne brzmienie niezwykle cenione od lat przez gitarzystów.

JC-22 Jazz Chorus dostarcza klasycznego, czystego brzmienia Roland JC oraz sławnego efektu Dimensional Space Chorus w kompaktowym wzmacniaczu, perfekcyjnym do gry w domu.

 

Oferując kluczowe cechy popularnego JC-40 w o wiele bardziej poręcznym rozmiarze, ten wszechstronny wzmacniacz stereo jest również świetny dla kameralnych występów oraz nagrań. Wysokiej klasy pogłos dopełnia wbudowany chorus, JC-22 posiada również wejście stereo na panelu przednim do podłączenia multi-efektów oraz pracujących w stereo stompboxów.

 

Zbudowany w oparciu o te same standardy i cechujący się wytrzymałością jak w poprzednich wzmacniaczach z tej serii JC-22 sprawia, że legendarne brzmienia JC są teraz dostępne łatwiej niż kiedykolwiek. Dwie niezależne końcówki i specjalnie zaprojektowane głośniki oferują autentyczne brzmienie znane z większych modeli JC a pokładowy Dimensional Space Chorus wypełnia pomieszczenie brzmieniem o charakterze 3D. Roland JC-22 jest też idealną platformą dla wszelkiego rodzaju stompboxów, multiefektów czy nawet urządzeń cyfrowego modelingu i gitarowych syntezatorów.

 

Na panelu tylnym znajdziemy gniazda pętli dla efektów mono i stereo oraz wybór pracy szeregowej lub równoległej. Wyjście Line Out zapewnia możliwość wygodnego połączenia do konsolety miksującej lub rejestratora, a podczas podłączenia słuchawek wzmacniacz automatycznie odłącza wbudowany głośnik dla cichych sesji z telefonem.

 

 

pl.rolandeasteurope.com