EarthQuaker Devices Transmisser

Newsy
Pozostałe artykuły marki EARTHQUAKER DEVICES
EarthQuaker Devices Transmisser

Na naszym rynku już niedługo dostępny będzie wyjątkowy pogłos, Transmisser - Resonant Reverberator renomowanej marki EarthQuaker Devices, oferujący niezwykle oryginalne możliwości kształtowania przestrzeni dla gitarzystów.

"Pokochasz to, co ten efekt robi z Twoją brzmieniową przestrzenią"- Transmisser to modulowany reverb z filtrem rezonansowym i bardzo długim wygaszaniem. To soniczna rekonstrukcja Twojego sygnału po rozerwaniu go na pojedyncze bity, wystrzeleniu ich w stronę czarnej dziury i ponownym skupieniu w chmurze kosmicznego pyłu. To blazar dla instrumentów muzycznych.

 

Uprzedzamy, że Transmisser nie jest typowym, codziennym efektem pogłosowym. On nie głaszcze. On nie sprężynuje. Nie oddaje także akustyki pokoju wyłożonego panelami i grubym dywanem. Transmisser nie odtworzy także klasycznych brzmień z lat 60’, 70’ czy 80’.

 

Kostka ta stworzy niezwykle przestrzenne tło pod całonocną sesję gitarowych poszukiwań. Trzy umieszczone na górze kontrolery parametrów - Decay, Darkness i Freq, regulują charakter zmienionego sygnału, a trzy potencjometry usytuowane nieco niżej - Warp, Rate i Mix, regulują pracę procesora. Transmisser posiada całkowicie analogową ścieżkę suchego sygnału, w pełni cyfrową ścieżkę pogłosu i tryb bypass oparty na przekaźnikach elektronicznych oraz oferuje sterowanie pedałem ekspresji. EarthQuaker Devices Transmisser wyprodukowano ręcznie w Akron, Ohio, USA.

 

 

 

www.earthquakerdevices.com

www.w-distribution.de