Laney GHR: Daj czadu z kolorami!

Newsy
Pozostałe artykuły marki LANEY
Laney GHR: Daj czadu z kolorami!

Dostępna już na naszym rynku, nowa seria wzmacniaczy lampowych GHR jest efektem długookresowych badań prowadzonych przez firmę Laney nad tym, jak gitarzyści i wzmacniacze lampowe wzajemnie na siebie oddziałują. Nowatorskie konstrukcje łączą czysty charakter vintage z high-gainowymi, nowoczesnymi brzmieniami.

Nowe wzmacniacze i comba Laneya serii GHR uwzględniają podział brzmienia na czerwone (przesterowanie przedwzmacniacza) i czarne (przesterowanie końcówek mocy), co zobaczysz nawet w ich wyglądzie.

 

Opcją Master Output ustawisz proporcje przesterowania między przedwzmacniaczem i końcówkami mocy, a opcją Master Tone skorygujesz barwę. Sygnał możesz przekazać bezpośrednio do programu DAW (wyjście XLR DI). Każdy ze wzmacniaczy oferuje dwa kanały, wspólną korekcję barwy, główne regulatory tonów i głośności Master oraz wysokiej klasy pogłos studyjny z opcją pull w gałce.

 

W serii GHR Laneya znajdują się 100-watowe i 50-watowe heady GH100R i GH50R, 50 W combo 2x12 i dwie kolumny głośnikowe: 4x12 i 2x12.

 

O nowe wzmacniacze i comba serii GHR pytajcie w Waszych ulubionych sklepach muzycznych.

 

www.audiostacja.pl

www.laney.co.uk