Fender Roadshow 2016

Newsy
Fender Roadshow 2016

Fender zaprasza na trasę promocyjną pod hasłem "Fender Roadshow 2016", która odbędzie się u autoryzowanych dealerów Fendera w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Katowicach.

Podczas imprezy można będzie obejrzeć i przetestować najnowsze produkty Fendera - elektryczne gitary i basy serii American Elite, lampowe wzmacniacze Bassbreaker oraz gitary elektro-akustyczne Paramount. Instrumenty zaprezentuje Artur "Boo Boo" Twarowski, obecnie gitarowo wspierający Mroza, wcześniej gitarzysta między innymi zespołu Wojtka Pilichowskiego.

 

Każdy gitarzysta, który odwiedzi Fender Roadshow ze swoją gitarą elektryczną, akustyczną lub klasyczną otrzyma za darmo struny Fender, a obecny na miejscu lutnik nie tylko pomoże je wymienić, ale odpowie też na pytania dotyczące użytkowania i regulacji instrumentów.

 

Na imprezie będą obecni przedstawiciele firmy Fender, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów marki. W każdym mieście pojawi się też mini sklepik z gadżetami Fendera, a w nim szeroki wybór produktów - od magnesów i breloczków, po koszulki i czapeczki.

 

Wszyscy odwiedzający dostaną również szansę wygrania nagrody specjalnej - najnowszej gitary

 

Fender American Elite Stratocaster

 

 

Szczegółowy kalendarz Fender Roadshow 2016:

 

 

30 maja 2016 - Sklep Muzyczny Pasja, ul. Wiktorska 7/11 Warszawa


31 maja 2016 - Guitarcenter.pl, ul. Zbąszyńska 3, Łódź


6 czerwca 2016 - Muzyczny.pl, Salon "Motorland", ul. Żegiestowska 3, Wrocław


13 czerwca 2016 - Music Store, ul. Wielka 21, Poznań


14 czerwca 2016 - Fan, ul. Św. Wojciecha 1, Szczecin


15 czerwca 2016 - Riff, Al. Grunwaldzka 355, Gdańsk


21 czerwca 2016 - Riff, ul. Krasińskiego 5, Katowice


 

www.fender.com