Gitary Music Man Cutlass i StingRay już dostępne w Polsce

Newsy
Gitary Music Man Cutlass i StingRay już dostępne w Polsce

W ostatniej dostawie firmy Music Info, będącej dystrybutorem marki Ernie Ball/Music Man na naszym rynku, pojawiły się nowe modele Music Man Cutlass i Stingray, nawiązujące do vintage'owych, oryginalnych konstrukcji amerykańskiego producenta.

Gitary posiadają odświeżoną elektronikę, ultra-miękko działające, nowoczesne mostki tremolo oraz nieco powiększone główki ze znanym z instrumentów Music Mana układem kluczy 4+2, które stanowią tu blokowane maszynki Schaller M6-IND. Selekcjonowane gryfy z klonu zaopatrzone są w zależności od wersji wykończenia w klonowe lub palisandrowe podstrunnice z 22 wysokimi progami typu medium ze stali nierdzewnej.

 

Ernie Ball Music Man Cutlass (MM 805) posiada lekki, olchowy korpus, który dostępny jest w kolorach Black, Ivory White, Vintage Sunburst i Vintage Turquoise. Na oryginalnej płytce maskującej zamontowano trzy specjalnie dobrane, customowe single Ernie Ball Music Man SSS-3 nawiązujące do konstrukcji z połowy lat 60., a buforowany układ wyposażony jest w specjalny obwód eliminujący przydźwięki przystawek single-coil.

 

 

Oryginalnie wyprofilowany Music Man StingRay (MM 825) wykorzystuje korpus z afrykańskiego mahoniu i dostępny jest obecnie w wykończeniu Black i Ivory White (w ofercie oferowane są jeszcze kolory Vintage Tobacco Burst i Chili Red). Układ elektryczny tworzą 2 customowe humbuckery Music Man HH-2 umieszczone w chromowanych puszkach.

 

 

www.music-info.pl

www.music-man.com