Monitory douszne Fender Pro-In Ear

Newsy
Monitory douszne Fender Pro-In Ear

W ofercie Fendera dostępne są pierwsze w ofercie firmy, profesjonalne monitory douszne, które swoją premierę miały na początku tego roku na targach NAMM w Anaheim.

Cała seria obejmuje 5 zróżnicowanych cenowo modeli - DXA1, FXA2, FXA5, FXA6 i FXA7, z których niemal wszystkie (poza DXA1) wykonane zostały nowoczesną metodą druku 3D.

 

Monitory Fender Pro In-Ear składane są ręcznie w Nashville i zaprojektowane zostały z myślą zarówno o koncertujących muzykach jak i prawdziwych miłośnikach audiofilskiej jakości dźwięku.

 

Komfortowa konstrukcja idealnie dopasowuje się do ucha oraz gwarantuje nie tylko znakomitą ochronę słuchu na scenie ale także najwyższe parametry brzmieniowe i użytkowe, za co odpowiadają specjalnie zaprojektowane drivery i obudowy. Wybrane modele wykorzystują nową, opatentowaną technologię HDBA a niska impedancja (16 lub 32 Ohm) pozwala też na bezproblemowe korzystanie ze smartfonami lub przenośnymi odtwarzaczami dźwięku.

 

 

Odsłuchy dostarczane w gustownych pudełkach wraz przewodem podłączeniowym 1/8-1/4", szczoteczką do czyszczenia oraz dodatkowymi, komfortowymi wkładkami różnej wielkości dla precyzyjnego dopasowania do ucha.

 

www.fender.com