Ortega Guitars z polskim profilem na Facebooku i Konkursem

Newsy
Pozostałe artykuły marki ORTEGA
Ortega Guitars z polskim profilem na Facebooku i Konkursem

Zapraszamy na polski profil Ortega Guitars na Facebooku oraz do wzięcia udziału w Konkursie przygotowanym przez zespół Ortega Guitars.

Do wygrania jest 5 zestawów upominków od Ortega Guitars!

 

W skład każdego z nich wchodzą: perkusyjna nowość dla gitarzystów - tamburyn OGFT, korbka do strun OSW-STD oraz rocznicowa koszulka Emotikon smile.

 

Aby zdobyć jeden z nich wystarczy:

 

1. Polubić profil Ortega Guitars Polska i udostępnić post konkursowy,

2. W komentarzu wskazać osobę, którą oferta marki Ortega może zainteresować.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca maja, następnie w osobnym poście poinformujemy szczęśliwców o wygranej. Do dzieła!

 

KONKURS ORTEGA GUITARS

 

Zachęcamy do odwiedzania polskiego profilu marki Ortega na Facebooku - dzięki niemu będziecie na bieżąco z wszelkimi nowościami w ofercie marki, gitarowymi ciekawostkami i konkursami.

 

Ortega to marka z ponad 20-letnią historią, niezwykle bogatą ofertą instrumentów strunowych oraz stale rosnącym gronem endorserów, na czele z Javierem Reyesem z grupy Animals As Leaders. Od niedawna instrumenty Ortega dostępne są w Polsce, a wszystkie informacje o nich znajdziecie również na polskim Facebooku:

 

 

W aktualnej ofercie marki Ortega znajduje się kilka serii gitar ze strunami nylonowymi, akustyczne gitary basowe, mandoliny, ukulele, banjo, ekskluzywna i mocno limitowana seria gitar The Private Room (instrumenty produkowane z ręcznie selekcjonowanego drewna w oryginalnych wykończeniach) oraz wszelkiego rodzaju akcesoria. Od 2016 roku marka oferuje również ciekawe perkusjonalia przeznaczone dla gitarzystów.

 

http://www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska

www.ortegaguitars.com