Konkurs Audiostacji Dźwięk i Obraz - wygraj combo Laney LX12 Camo

Newsy
Konkurs Audiostacji Dźwięk i Obraz - wygraj combo Laney LX12 Camo

Przed nami kolejna runda konkursu Dźwięk i Obraz. Wszyscy, którzy grają dźwiękiem, niezmiennie mają szansę na główną nagrodę w postaci Nord Leada 4R, natomiast dla grających obrazem pojawiła się nowa nagroda: Laney LX12 Camo.

Proste zasady:

 

1. Kup dowolny sprzęt z oferty Audiostacji w dowolnie wybranym przez Ciebie sklepie muzycznym.

 

2. Przyślij do Audiostacji zdjęcie zakupionego sprzętu opatrzone ciekawym komentarzem uzasadniającym, w jakim celu został zakupiony ten sprzęt.

 

3. Na wysłanie zdjęcia z komentarzem macie czas do 16.05.2016.

 

4. Zgłoszenie możesz przesłać na adres marketing@audiostacja.pl lub rejestrując się poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy (Wypełnij część "Zagraj obrazem").

 

 

REJESTRACJA I SZCZEGÓŁY KONKURSU

 

 

Laney LX12 Camo to poręczne combo gitarowe o mocy 12 W RMS z 6-calowym głośnikiem, które znakomicie sprawdza się podczas prób. Ma jeden kanał z przełącznikiem gainu, trzypasmowy korektor, wejście CD i gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu można ćwiczyć nawet w nocy. A to wszystko zamknięte w trwałej obudowie opatrzonej mocnym metalowym grillem. Jak maj, to maj!

 

 

Gdy zakupiony sprzęt wykorzystasz do produkcji jingla Audiostacji, możesz wziąć udział w rywalizacji o nagrodę główną, którą jest wysokiej klasy wirtualny syntezator analogowy w wersji rackowej: Nord Lead 4R!

 

www.audiostacja.pl

 

Zapraszamy też na facebookowy profil Laney Polska