Cztery nowe modele tunerów Bossa

Newsy
Cztery nowe modele tunerów Bossa

Na odbywających się targach Musikmesse 2016 we Frankfurcie firma Boss zaprezentowała cztery nowe tunery dla instrumentów strunowych TU-3W, TU-3S, TU-01 i TU-30.

Wyposażone w technologię precyzyjnego strojenia, innowacyjne funkcje i słynną niezawodność, nowe modele poszerzają dużą serię tunerów firmy BOSS w celu zapewnienia jeszcze większej ilości rozwiązań najwyższej jakości dla gitarzystów, basistów i wszelkiego rodzaju muzyków oraz nauczycieli muzyki.

 

Tuner chromatyczny Boss TU-3W Waza Craft to specjalne wydanie tunera podłogowego, oferującego wyrafinowaną wydajność profesjonalnym muzykom i zagorzałym entuzjastom efektów podłogowych. TU-3W zapewnia solidne strojenie, ekwiwalentne z niezwykle popularnym modelem TU-3. Podążając za filozofią BOSS Waza Craft, funkcjonalność urządzenia została zwiększona jeszcze bardziej. Od najwyższej klasy tunerów wymagany jest czysty, transparentny transfer sygnału, dlatego model TU-3W posiada przeprojektowany obwód z wyborem trybu buffered lub true-bypass i ultra czysty tor analogowy.

 

Kompaktowy tuner chromatyczny TU-3S również oparto na modelu TU-3 i oferuje on tej samej klasy wysoką wydajność w obudowie o zmniejszonych rozmiarach w celu dopasowania do pedalboardów. Funkcje strojenia są identyczne, jak w modelu TU3 - wyeliminowano jedynie przełącznik nożny. Zawsze włączony i gotowy do pracy, tuner TU-3S idealnie nadaje się do używania w systemach przełączających, takich jak sterowniki ES-8 i ES-5 firmy BOSS oraz tam, gdzie każda przestrzeń jest na wagę złota.

 

Idealny dla gitary, basu i ukulele, mocowany klipsem tuner chromatyczny TU-01 jest najtańszym z serii niezawodnych tunerów firmy BOSS. Mały, trwały i prosty w użyciu, umożliwia mocowanie do główki instrumentu za pomocą klipsa w celu zapewnienia wygodnego i wiarygodnego strojenia. Jasny, atrakcyjny ekran posiada miernik cyfrowy oraz wskaźnik nut, plus dwa wskaźniki, pokazujące dokładne dostrojenie. Tuner można również nachylać pod różnymi kątami i składać, aby wygodniej było go przewozić w torbie lub futerale ze sprzętem.

 

Nowy tuner i metronom TU-30 oferuje główne funkcje szanowanego modelu TU-80, zamknięte w bardzo małej obudowie. Dostępne są wszystkie podstawowe funkcje, w tym ACCU PITCH, różne tryby strojenia i sekwencje rytmiczne, możliwość odtwarzania dźwięku odniesienia i wiele więcej. ‎Łącząc wiarygodne strojenie firmy BOSS z uniwersalnym metronomem, model TU-30 jest użytecznym narzędziem dla czynnych zawodowo muzyków, nauczycieli muzyki i muzyków podróżujących.

 

pl.boss.info

www.boss.info