Kup Carvina używanego przez Vaia

Newsy
Pozostałe artykuły marki CARVIN
Kup Carvina używanego przez Vaia

Uczestnicy wybranych warsztatów Alien Guitar Secrets Master Class będą mogli kupić wzmacniacz Carvin VL2100 używany przez samego Steve'a Vaia

Do nabycia będą dwie głowy Carvin VL2100. Łakomi tego kąska gitarzyści powinni pojawić się w jednej z trzech lokacji: Tiel w Holandii (20 czerwca, Twentietow), Neustadt A.d. Aisch w Niemczech (27 czerwca, Meinl Guitar Festival) lub Tel-Aviv w Izraelu (30 czerwca, Culture Palace). Cena wzmacniacza to 1200 dolarów. Deklarując chęć zakupu trzeba wpłacić 50% zaliczki. Ewentualne pytania można zadawać poprzez e-mail: export@carvin.com

Carvin Legacy II to nowa seria wzmacniaczy lampowych sygnowanych przez Steve'a Vaia. Najważniejszą cechą, różniącą Legacy II od starszej, dwukanałowej generacji są trzy kanały: Clean, Boost i Lead. Możliwe jest przełączenie wzmacniacza w tryb 25W, oprócz dotychczasowych 50 i 100W, za pomocą switcha RMS POWER znajdującego się na tylnym panelu. Nowinką jest także MASTER VOLUME, którym można regulować głośność całości niezależnie od względnych poziomów wszystkich kanałów.

Kanał Clean ma potencjometry TREBLE, MID, BASS i VOLUME, a kanał Boost TONE, DRIVE i VOLUME. Na obu tych kanałach można włączyć podbicie PRESENCE. Kanał Lead regulować można za pomocą gałek PRESENCE, TREBLE, MID, BASS, DRIVE i VOLUME.

Na tylnym panelu znajdziemy dwa wyjścia na głośniki, przełączniki impedancji i trybu mocy, przełącznik bias dla lamp 5881, 6L6GC lub EL34, a także pętlę efektów i wejście na przełącznik nożny. Obudowy wykonane zostały ręcznie z siedmiowarstwowej sklejki topolowej. Wzmacniacze Carvin Legacy produkowane są w San Diego, w Kalifornii, USA.